מאמרים

פשיטת רגל וחדלות פירעון

נמצאים בתהליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי? 

פשיטת רגל וחדלות פירעון הוא תהליך לא פשוט רגשית וכמובן כלכלית והוא יכול להשפיע בצורה משמעותית על השיגרה היום יומית של אותו אדם אשר נמצא בתהליך, בין אם זה בהחלטה אישית שלו ובין אם זה בהחלטה של נושה או נושים. בעל החוב נכנס לתהליך בו הוא צריך לשלם את כל החוב או חלק מהחובות שלו בכדי להגיע למצב של הבראה כלכלית. המדינה רואה בתהליך זה, דרך להביא לשיקום כלכלי אצל בעל החוב ולאפשר לו לבנות שיגרה חדשה ובריאה יותר כלכלית. על מנת לעבור את התהליך המורכב הזה בהצלחה, מומלץ לקבל ליווי משפטי של משרד עורכי דין.

ליווי משפטי לכל תהליך פשיטת רגל

כיום תהליך פשיטת רגל נקרא חדלות פירעון ושיקום כלכלי. השם החדש מסמן גם מטרה אליה המדינה מכוונת בכל תהליך כזה. בסופו של דבר, בעל החוב צריך להגיע להחזר חלקי או מלא של החובות ולהתחיל בחיים חדשים ללא חובות. באמצעות ליווי משפטי לפשיטת רגל בדיקת תיקים עם עורך דין מקצועי, יש לכם אפשרות לקצר תהליכים ולהגיע ליעד סגירת החובות. פשיטת רגל בדיקת תיקים באמצעות צוות עורכי הדין שלנו, יסייע לכם לקדם את התהליך ואף לבטל חלק מהחובות במקרים מסוימים.

תהליכי פשיטת רגל בתהליכי גירושים

במקרים רבים, תהליכי חדלות פירעון ושיקום כלכלי הם תהליכים המובילים לפשיטות רגל, בעיקר אצל הגברים הנדרשים לשלם מזונות ולהתנהלת כלכלית בצורה אחרת. פשיטת רגל בהליך גירושין הוא תהליך כלכלי ורגשי גם יחד, אשר כדאי לעבור אותו עם ליווי משפטי מקצועי. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר יכולים לסייע לכם בתהליך פשיטת רגל בהליך גירושין בצורה המקצועית ביותר, כאשר אנחנו מביאים את הניסיון שלנו לכדי ביצוע בתהליך הבירוקרטי הנדרש לכם.

פנייה למשרד עורכי דין לתהליך פשיטת רגל

רוצים לקבל ייעוץ משפטי בתהליך פשיטת רגל בהליכי גירושין? מעוניינים בליווי משפטי מקצועי? אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מציעים לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר לתהליכי פשיטת רגל בהליכי גירושין עם צוות עורכי הדין המנוסה והמקצועי שלנו.

פשיטת רגל וחדלות פירעון עם עו”ד מקצועי

תהליכים של פשיטת רגל וחדלות פירעון לא צריך לעבור לבד, בעיקר כאשר זה מתבצע בתהליך גירושין או לאחר תהליך גירושים. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר נשמח ללוות אתכם בתהליך עד לסגירת החובות שלכם.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

דיני משפחה וגירושין

דיני משפחה הוא הענף במשפט האזרחי העוסק בנושאים הקשורים ליחסי משפחה כגון נישואין, גירושין, משמורת ואימוץ.   דיני משפחה וגירושין – טיפול עו”ד דיני משפחה

קרא עוד »
עו”ד משפחה בתל אביב

דיני משפחה חלוקת רכוש

נמצאים בתהליך גירושין או פרידה כידועים בציבור? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! כל הנושא של דיני משפחה חלוקת רכוש דורש במקרים רבים תהליך גישור וניסוח

קרא עוד »
Call Now Button