מאמרים

פשיטת רגל בהליך גירושין

נמצאים בפשיטת רגל בהליך גירושין? יש לנו את הפתרון בשבילכם!

משרד עורכי דין ליאורן עמר מלווה אבות ואמהות גרושים הנמצאים בהליכי חדלות פרעון ושיקום כלכלי לאחר גירושין ומסייע להם להגיע להסדר הטוב ביותר עם ההורה השני ועם הכונס הרשמי. תהליך גירושים בין בני זוג מתייחס למספר נושאים כאשר אחד מהם הוא הנושא הכלכלי. במידה ולאחר תהליך הגירושים אחד מהצדדים מגיע למצב של פשיטת רגל, יש צורך בחישוב מחדש של המזונות, ואם נוצרו חובות בתשלומי המזונות יש לטפל בהם בצורה מסודרת או לדרוש להקטינם על פי הצורך והכל מול בית המשפט לדיני משפחה.

איך מתבצע תהליך פשיטת רגל אחרי גירושים?

תהליך פשיטת רגל המתרחש לאחר תהליך הגירושין אינו שונה מהתהליך הרגיל. היום התהליך נקרא “חדלות פרעון ושיקום כלכלי” כשמטרתו היא להביא את החייב להסדר החוב באופן מסודר תוך 4 וחצי שנים לפחות ולהגעה של מצב כלכלי בריא שיאפשר לו התנהלות כלכלית נכונה באופן שוטף, כולל תשלום מזונות במידה ונדרש. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מביאים איתנו ניסיון רב בליווי תהליכים לפשיטת רגל לאחר גירושין כאשר אנו מספקים את השירות לצד אשר נמצא בתהליך חדלות פרעון ושיקום כלכלי ומספקים לו ייעוץ משפטי וייצוג בבית המשפט לדיני משפחה. אם אתם נמצאים בתהליך פשיטת רגל לאחר גירושין, תדעו שיש לכם כתובת מקצועית לפנות אליה ואנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם.

אם אני בחובות גדולים, מה הפתרון עבורי?

לפני שאתם מחפשים פתרונות איך להחזיר את החובות במקביל לתשלום המזונות, קודם כל כדאי שתדעו שפשיטת רגל הכונס הרשמי בנויה באופן מסודר והיא מכוונת אתכם בצורה מקצועית למטרה גם אם כרגע היא נראית לכם בלתי מושגת. פשיטת רגל הכונס הרשמי, או בשמה החדש חדלות פרעון ושיקום כלכלי, היא תהליך מובנה אשר מומלץ לבצע אותו בליווי עורך דין מומחה בתחום על מנת להגיע למיצוי התהליך בצורה אופטימלית. המדינה למעשה מספקת לכם הזדמנות להחזיר את החוב באופן מוסדר ולנהל חיים כלכליים במקביל. פשיטת רגל בהליכי גירושין היא מקרה ייחודי בו יש צורך בייעוץ משפטי מדוייק. צוות עורכי הדין שלנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מלווה מאות לקוחות בכל שנה בתהליך פשיטת רגל בהליכי גירושין וישמח לסייע לכם בתהליך האישי שלכם.

ייעוץ בפשיטת רגל בהליך גירושין – עו”ד ליאורן עמר

לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מתקדמים לפשיטת רגל בהליך גירושין, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש הדף לתיאום פגישה עם עורכי הדין המקצועיים של המשרד שלנו.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

אדם מבוגר חותם על צוואה

חדלות פירעון בקשת יחיד

לא בהכרח פשיטת רגל הוא הליך שמבצע בעל עסק, ולא מעט אנשים פרטיים נדרשים לבצעו עקב מצב כלכלי רעוע, שהביא אותם לכדיי חובות גדולים. במידה וזה

קרא עוד »

חדלות פירעון מה זה

בעקבות המציאות הכלכלית בארץ בשנים האחרונות רבים נמצאים במצב עגום. בעלי עסקים לא מקבלים סיוע, לא מנהלים עצמם נכון כלכלית ונכנסים לחובות עמוקים שנוגעים לחייהם האישיים. אבל, מערכת החוק

קרא עוד »
חובות - מדידת מטבעות

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון ושיקום כלכלי
עם כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ח-2018, בוטלו פקודות מנדטוריות מיושנות, לא מעודכנות שאינן תואמות את התקופה בת ימינו, ופוגעת בחייבים, בנושים ובמשק הישראלי כולו.
חוק חדלות פירעון הינו מהפכה של ממש ומטרתו הצבת ערך השיקום כערך עליון הן לגבי יחידים והן לגבי תאגידים. החוק מסדיר את כל היבטי חדלות פירעון של יחידים ושל תאגידים – מהסדרי חוב, הליכי הבראה ושיקום כלכלי, בפירוק של תאגיד וחיסול פעילותו.

קרא עוד »
זוג נותן ידיים בססכמה

עורך דין משפחה ירושלים

חשוב לדעת לגבי עורך דין משפחה ירושלים עורך דין משפחה ירושלים עוסק לרוב בירושות, צוואות והסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין. התקופה האחרונה מאתגרת את התא

קרא עוד »
אדם מבוגר חותם על צוואה

ביטול עיקולים והגבלות

מה חשוב לדעת על ביטול עיקולים והגבלות הליך ביטול עיקולים והגבלות מיועד לאנשים פרטיים או בעלים של עסק המוגדר כעוסק מורשה. ביטול עיקולים והגבלות מיועד

קרא עוד »
Call Now Button