מאמרים

פשיטת רגל בהליך גירושין

נמצאים בפשיטת רגל בהליך גירושין? יש לנו את הפתרון בשבילכם!

משרד עורכי דין ליאורן עמר מלווה אבות ואמהות גרושים הנמצאים בהליכי חדלות פרעון ושיקום כלכלי לאחר גירושין ומסייע להם להגיע להסדר הטוב ביותר עם ההורה השני ועם הכונס הרשמי. תהליך גירושים בין בני זוג מתייחס למספר נושאים כאשר אחד מהם הוא הנושא הכלכלי. במידה ולאחר תהליך הגירושים אחד מהצדדים מגיע למצב של פשיטת רגל, יש צורך בחישוב מחדש של המזונות, ואם נוצרו חובות בתשלומי המזונות יש לטפל בהם בצורה מסודרת או לדרוש להקטינם על פי הצורך והכל מול בית המשפט לדיני משפחה.

איך מתבצע תהליך פשיטת רגל אחרי גירושים?

תהליך פשיטת רגל המתרחש לאחר תהליך הגירושין אינו שונה מהתהליך הרגיל. היום התהליך נקרא “חדלות פרעון ושיקום כלכלי” כשמטרתו היא להביא את החייב להסדר החוב באופן מסודר תוך 4 וחצי שנים לפחות ולהגעה של מצב כלכלי בריא שיאפשר לו התנהלות כלכלית נכונה באופן שוטף, כולל תשלום מזונות במידה ונדרש. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מביאים איתנו ניסיון רב בליווי תהליכים לפשיטת רגל לאחר גירושין כאשר אנו מספקים את השירות לצד אשר נמצא בתהליך חדלות פרעון ושיקום כלכלי ומספקים לו ייעוץ משפטי וייצוג בבית המשפט לדיני משפחה. אם אתם נמצאים בתהליך פשיטת רגל לאחר גירושין, תדעו שיש לכם כתובת מקצועית לפנות אליה ואנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם.

אם אני בחובות גדולים, מה הפתרון עבורי?

לפני שאתם מחפשים פתרונות איך להחזיר את החובות במקביל לתשלום המזונות, קודם כל כדאי שתדעו שפשיטת רגל הכונס הרשמי בנויה באופן מסודר והיא מכוונת אתכם בצורה מקצועית למטרה גם אם כרגע היא נראית לכם בלתי מושגת. פשיטת רגל הכונס הרשמי, או בשמה החדש חדלות פרעון ושיקום כלכלי, היא תהליך מובנה אשר מומלץ לבצע אותו בליווי עורך דין מומחה בתחום על מנת להגיע למיצוי התהליך בצורה אופטימלית. המדינה למעשה מספקת לכם הזדמנות להחזיר את החוב באופן מוסדר ולנהל חיים כלכליים במקביל. פשיטת רגל בהליכי גירושין היא מקרה ייחודי בו יש צורך בייעוץ משפטי מדוייק. צוות עורכי הדין שלנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מלווה מאות לקוחות בכל שנה בתהליך פשיטת רגל בהליכי גירושין וישמח לסייע לכם בתהליך האישי שלכם.

ייעוץ בפשיטת רגל בהליך גירושין – עו”ד ליאורן עמר

לקבלת ייעוץ וליווי משפטי מתקדמים לפשיטת רגל בהליך גירושין, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש הדף לתיאום פגישה עם עורכי הדין המקצועיים של המשרד שלנו.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

זכויות דיני משפחה

דיני משפחה נתפסים כאחת הקטגוריות החשובות ביותר של חקיקה מכיוון שהוא מתייחס למספר היבטים וכן למכניקות פרוצדורליות המעורבות במקרים של נישואין, ירושה, אימוץ ויחסים בין

קרא עוד »

דיני משפחה חוק מזונות

זקוקים לסיוע משפטי בנושא מזונות? גובה דמי המזונות נקבע על פי רמת החיים של הילדים המשותפים שלכם במטרה לשמר את הקיים לאחר פירוק התא המשפחתי.

קרא עוד »
הליך פשיטת רגל

פשיטת רגל וחדלות פירעון

נמצאים בתהליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי?  פשיטת רגל וחדלות פירעון הוא תהליך לא פשוט רגשית וכמובן כלכלית והוא יכול להשפיע בצורה משמעותית על השיגרה

קרא עוד »
עורכת דין גירושין

עורכת דין גירושין

חשוב לדעת לגבי עורכת דין גירושין עורכת דין גירושין עוסקת לרוב בהסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין, מו”מ לגירושין שידון בנכסים השונים, מחלוקות בקשר לילדים, משמורת

קרא עוד »
Call Now Button