מאמרים

עורכת דין לקהילה הגאה

נמצאים במצב משפטי מסובך? זקוקים לסיוע משפטי בקהילה הגאה?

עורכת דין לקהילה הגאה יכולה לסייע לכם בכל מצב משפטי בו אתם נמצאים. משרד עורכי דין ליאורן עמר מנוהל על ידי אחת מעורכות הדין הטובות בישראל המלווה משפחות ויחידים מהקהילה הלהט”בית בתהליכים משפטיים מורכבים. עורכת הדין ליאורן עמר מביא איתה ידע עצום בניהול דיונים משפטיים בתיקים הנוגעים ליחידים ומשפחות מהקהילה הגאה והיא יכולה לסייע לכם בכל דרך משפטית הנדרשת לכם.

ניהול תיקים משפטיים בתחום המשפחה הגאה

גרים באיזור רחובות, רמת גן או בת ים? עורכת הדין ליאורן עמר מספקת שירות עורכת דין לקהילה הגאה ברחובות, רמת גן ובת ים למשפחות עם ילדים וזוגות חד מיניים. הליווי מתקיים בתהליכים שונים כגון נישואים, פונדקאות, אימוץ ילדים, הסכמי ממון ונישואים. עורכת דין לקהילה הגאה ברחובות, בת יום ורמת גן של המשרד שלנו, תסייע לכם בכל התהליך המשפטי בו אתם נמצאים.

ליווי משפטי במקרים על רקע אפליה

עורכת דין לקהילה הגאה ברמת גן, עורכת הדין ליאורן עמר בעלת ניסיון בניהול תיקים משפטיים גם בנושאי אפלייה על רקע נטייה מינית. אם נפגעתם ממעסיק או קולגות בעבודה בגלל הנטייה המינית שלכם, יש לכם למי לפנות. עורכת דין לקהילה הגאה ברמת גן ליאורן עמר היא הכתובת שלכם להכנת כתב תביעה במקרים של אפליה על רקע נטייה מינית, בין אם זה בעבודה ובין אם זה מול מוסדות ציבוריים או ממשלתיים.

תיאום פגישה עם עו”ד מהטובות בישראל

רוצים לקבוע פגישה עם עורכת הדין ליאורן עמר? עורכת הדין ליאורן עמר תשמח לספק לכם שירות של עורכת דין לקהילה הגאה בת ים ותל אביב וללוות אתכם בכל תהליך משפטי הנדרש לכם. עורכת דין לקהילה הגאה בת ים ותל אביב תעניק לכם ליווי משפטי מקצועי וייצוג הולם בבית המשפט. דרך עורכת דין לקהילה הגאה בתל אביב ליאורן עמר, אתם יכולים להגיש כתבי תביעה ולדרוש את הפיצויים הגבוהים ביותר הרלוונטים למקרה שלכם. עורכת דין לקהילה הגאה בתל אביב, ליאורן עמר תשמח להיפגש איתכם במשרדים בתל אביב, או אצלכם בבית.

פנייה לעורכת דין לקהילה הגאה

רוצים לקבל עוד פרטים על עורכת דין לקהילה הגאה? זה הזמן להתקשר למשרדים שלנו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ולקבל את כל הכלים המשפטיים הנדרשים לכם. עורכת דין ליאורן עמר תשמח ללוות אתכם באופן המקצועי ביותר.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

זוג נותן ידיים בססכמה

‏‏‏הסכם חיים משותפים

אנשים רבים שצברו נכסים ערב כניסתם למערכת היחסים הזוגית, או אנשים בעלי ממון אשר סיימו מערכת יחסים זוגית אחת, ואינם מעוניינים עוד להישאר לבד, חוששים

קרא עוד »
אדם מבוגר חותם על צוואה

עורך דין הסכם ממון

עומדים להתחתן בקרוב או נחשבים כידועים בציבור? הסכם ממון הוא אחד ההסכמים החשובים ביותר עבור בני זוג, בין אם אלה בני זוג נשואים ובין אם

קרא עוד »
זוג עצוב אחרי אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

אלימות במשפחה הינה עבירה פלילית ותופעה מורכבת שאינה יורדת מסדר היום הישראלי.
בני המשפחה הקבועים בסעיף 1(2) לחוק בתי המשפט לענייני משפחה, התשנ”ה-1995

קרא עוד »
חובות - מדידת מטבעות

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון ושיקום כלכלי
עם כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ח-2018, בוטלו פקודות מנדטוריות מיושנות, לא מעודכנות שאינן תואמות את התקופה בת ימינו, ופוגעת בחייבים, בנושים ובמשק הישראלי כולו.
חוק חדלות פירעון הינו מהפכה של ממש ומטרתו הצבת ערך השיקום כערך עליון הן לגבי יחידים והן לגבי תאגידים. החוק מסדיר את כל היבטי חדלות פירעון של יחידים ושל תאגידים – מהסדרי חוב, הליכי הבראה ושיקום כלכלי, בפירוק של תאגיד וחיסול פעילותו.

קרא עוד »
Call Now Button