מאמרים

עורך דין צוואות בתל אביב

רבים, טרם פטירתם, מותירים צוואה מסודרת המפרטת כיצד יש לחלק את רכושם. הדבר משתלם במיוחד כאשר לאדם הון רב והרבה קרובים. יחד עם זאת, נמצא כי לאחר הפטירה עלולות לעלות בעיות משפטיות בתחום הצוואה והירושה ולכן, נצטרך סיוע של עורך דין צוואות בתל אביב, או בכל הארץ.

מהי צוואה

רכושו של האדם הנפטר מתחלק בשתי דרכים: על פי צוואה שהוא השאיר, או לפי חוק הירושה. בהיעדר צוואה המפרטת כיצד על הרכוש להתחלק ולמי, הרכוש יחולק באופן היררכי כלשהו לקרוביו של הנפטר.

אבל, לא פעם עלולות להתעורר בעיות בתחום הירושה והצוואה ולכן אנו זקוקים לעזרתו המקצועית של עורך דין צוואות בפתח תקווה, וערי מרכז נוספות.

למה צריך עורך דין צוואות בפתח תקווה

בשתי מקרים עיקריים נדרש בסיוע עורך דין צוואות בתל אביב, פתח תקווה ועוד. ראשית, במידה וקיימת צוואה שנרצה להתנגד אליה. למשל, במידה ואנחנו יכולים להוכיח שהצוואה אינה על פי חוק, וכי אנחנו מעדיפים שהירושה תתחלק על פי חוק ירושה. על מנת לגבש את הבקשה כמובן נידרש בסיוע עורך דין צוואות בקריית אונו וכדומה.

מהצד השני, נוכל להגיש בקשה בה אנו מתנגדים לצו הירושה, היות וקיימת צוואה, או שלא נכללו יורשים מסוימים כחוק. גם במקרה זה עזרתו של עורך דין צוואות בקריית אונו היא נדרשת על מנת להוכיח באופן חוקי שטענתנו יש בה מן האמת.

מיהו עורך דין צוואות בתל אביב

עורך דין צוואות בראש העין, כמו גם עורך דין צוואות בתל אביב ובכל רחבי הארץ נוכל למצוא כמובן במשרדה של עו”ד ליאורן עמר. משרד זה מתמחה בתחום דיני משפחה, צוואות וירושה, ויכול לסייע בהגשת הבקשות הרלוונטיות, כמו גם הפקת צוואה מלכתחילה וייעוץ בנושא.

חשוב לציין כי ניתן לקבל ייעוץ עורך דין צוואות בראש העין, ואף יעוץ עורך דין צוואות בראשון לציון, לא משנה איפה מתנהל התיק וזאת היות ומשרדה של עמר יכול לספק לנו סיוע מותאם ומונגש.

לסיכום

עורך דין צוואות בראשון לציון, או בכל הארץ, יכול לעזור לנו להתנגד לצוואות או דיני ירושה שאינם כחוק. לכן, מומלץ לפנות למשרדה של עו”ד על מנת להסדיר את הבעיה בפנינו באופן צודק.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

דיני משפחה חוק מזונות

זקוקים לסיוע משפטי בנושא מזונות? גובה דמי המזונות נקבע על פי רמת החיים של הילדים המשותפים שלכם במטרה לשמר את הקיים לאחר פירוק התא המשפחתי.

קרא עוד »
זוג נותן ידיים בססכמה

עורך דין משפחה ירושלים

חשוב לדעת לגבי עורך דין משפחה ירושלים עורך דין משפחה ירושלים עוסק לרוב בירושות, צוואות והסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין. התקופה האחרונה מאתגרת את התא

קרא עוד »
Call Now Button