מאמרים

עורך דין לענייני משפחה צוואות וירושות

נמצאים בתהליך גירושין? זקוקים לייצוג משפטי בנושא ירושה?

דיני משפחה מתייחסים לנושאים הרלוונטיים לכמעט כל אדם בשלבים מסוימים של חייו ומותו. אלה דיני משפט מורכבים הבנויים בחלקם על תקדימים משפטיים המתייחסים למקרים חדשים אשר החוק לא נתן להם תשובה או התייחסות. בכדי להתמודד עם נושאים משפטיים כמו גירושין, ירושה ודמי מזונות, צריך שיהיה לכם ליווי מקצועי של עורך דין לענייני משפחה צוואות וירושות. תחום הירושות והצוואות דורש ידע מעמיק, הבנה נכונה של תהליכי חלוקת עיזבון ויכולת לנהל כספים גם של מספר יורשים גדול לאחר פטירתו של היורש.

ניהול צוואות וירושות דיני משפחה

אז מתי צריך עורך דין במקרים של צוואות וירושות דיני משפחה? עורך הדין מייצג אתכם מול הרשם לענייני ירושה הנחשב לגוף המשפטי הקובע לגבי התקדמות לשלב חלוקת העיזבון של הנפטר. העיזבון כולל בין היתר נכסים שהנפטר השאיר אחריו, כספים במזומן ובבנקים בישראל ובחו”ל, מניות ואופציות, קופות גמל וקרנות שונות ורכוש כמו ריהוט וציוד אלקטרוני. הכל נכנס לתוך העיזבון ויש לנהל בצורה נכונה את החלוקה שלו, בין אם הנפטר השאיר אחריו כתב צוואה ובין אם אין צוואה של הנפטר.

ייצוג במקרים של התנגדות לצו ירושה

אחת הפעולות החשובות ביותר שעורך דין לענייני משפחה צוואות וירושות יכול לבצע עבורכם, הוא ניהול תהליכים משפטיים הנוגעים להתנגדות לצו ירושה או לצו קיום צוואה על ידי אחד מהיורשים החוקיים או כל אדם אחר הקשור לנפטר. ברוב המקרים, ההתנגדות הזו מעקבת את ההגעה לשלב חלוקת העיזבון ויכולה להביא להתנהלות ארוכה בערכאות משפטיות. באמצעות משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה ובעל ניסיון בגישור על רקע משפחתי, ניתן לקצר תהליכים בירוקרטיים, לנסות להגיע לפשרה עם המתנגדים או לבנות קו טיעונים מבוסס על מנת להפריך את הבקשה שלהם לצו לקיום צוואה או צו ירושה.

היתרונות של ייצוג בדיני משפחה

כפי שציינו בתחילת המאמר, דיני משפחה יכולים להיות מורכבים ובמרביתם המרכיב הרגשי פועל באופן אשר מפריע לקדם תהליכים משפטיים. באמצעות שירותי עורך דין לענייני משפחה צוואות וירושות, תוכלו לקדם כל תהליך משפטי, לקבוע מפגשי גישור לניהול סכסוכים משפחתיים או בין יורשים ולמנוע התנהלות ארוכה בערכאות משפטיות.

עורך דין לענייני משפחה צוואות וירושות

ליצירת קשר עם עורך דין לענייני משפחה צוואות וירושות, התקשרו אלינו למשרד עורכי דין ליאורן עמר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר ותוכלו לתאם פגישה במשרד שלנו כבר לימים הקרובים.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

זוג נותן ידיים בססכמה

עורך דין משפחה ירושלים

חשוב לדעת לגבי עורך דין משפחה ירושלים עורך דין משפחה ירושלים עוסק לרוב בירושות, צוואות והסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין. התקופה האחרונה מאתגרת את התא

קרא עוד »
זוג נותן ידיים בססכמה

‏‏‏הסכם חיים משותפים

אנשים רבים שצברו נכסים ערב כניסתם למערכת היחסים הזוגית, או אנשים בעלי ממון אשר סיימו מערכת יחסים זוגית אחת, ואינם מעוניינים עוד להישאר לבד, חוששים

קרא עוד »
הליך פשיטת רגל

פשיטת רגל וחדלות פירעון

נמצאים בתהליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי?  פשיטת רגל וחדלות פירעון הוא תהליך לא פשוט רגשית וכמובן כלכלית והוא יכול להשפיע בצורה משמעותית על השיגרה

קרא עוד »
Call Now Button