מאמרים

עורך דין לענייני משפחה בלוד

זקוקים לעורך דין בעניינים אישיים או משפחתיים? הגעתם למקום הנכון!

בית המשפט המוסמך על ידי משרד המשפטים לנהל תיקים בענייני משפחה הוא בית משפט השלום. בתי משפט השלום פזורים ברחבי הארץ בערים מרכזיות ומספקים מענה למגוון רחב של תביעות ומקרים משפטיים. אם אתם גרים באיזור פתח תקווה או לוד, תוכלו לקבל ייעוץ וליווי משפטי בנושאים הנוגעים למבנה המשפחה כמו גירושין ונישואין, צוואת וירושות וסכסוכים משפחתיים. בנוסף לכך, עורך דין לענייני משפחה בלוד ופתח תקווה יעניק לכם ייצוג משפטי בדיונים בבית המשפט במידה והתיק שלכם הגיע לבית משפט השלום.

ייעוץ משפטי של עורך דין משפחה בפתח תקווה ולוד

אחד הנושאים הרווחים בתיקים המשפטיים בבית משפט השלום הוא נושא הגירושין. דיני גירושין עוסקים במגוון נושאים הקשורים לפירוק מוסד הנישואים על ידי בני זוג, כאשר בית הדין הרבני הוא גוף משפטי נוסף היכול לקבוע פסקי דין בנוגע לגירושין. אם אתם מחפשים עורך דין משפחה בפתח תקווה או לוד בנושא גירושין, חשוב שתפנו למשרד עורכי דין המתמחה בענייני משפחה ומביא איתו ניסיון בליווי זוגות בהליכי גירושין, בין אם זה בתהליך גישור ובין אם זה בניהול סכסוכים על רקע מזונות, משמורת על הילדים או חלוקת רכוש בין בני הזוג.

משרד עורכי דין מומחה לדיני משפחה

אחד ממשרדי עורכי דין המקצועיים ביותר בתחום דיני משפחה הוא משרד עורכי דין ליאורן עמר, הכולל 2 סניפים מרכזיים בעיר תל אביב ובעיר רמלה. צוות המשרד כולל עורכי דין מהטובים בישראל בניהול תיקים משפטיים בתחום דיני משפחה עם דגש על גישור בתהליכי גירושין. אם אתם רוצים לקדם את הנושא המשפחתי שלכם באופן מהיר ויעיל ולמנוע תהליך משפטי ארוך בבית משפט, מומלץ לכם לפנות כבר עכשיו לצוות המשרד ולתאם פגישה לימים הקרובים.

עורך דין לענייני משפחה בלוד ואיזור פתח תקווה

לקביעת פגישה עם עורך דין לענייני משפחה בלוד או פתח תקווה של משרד עורכי דין ליאורן עמר, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר למספר הטלפון המופיע כאן באתר או להשאיר את הפרטים האישיים שלכם בטופס מילוי הפרטים בתחתית העמוד וצוות המשרד יחזור אליכם בהקדם לתיאום הפגישה.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עורכת דין גירושין

עורכת דין גירושין

חשוב לדעת לגבי עורכת דין גירושין עורכת דין גירושין עוסקת לרוב בהסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין, מו”מ לגירושין שידון בנכסים השונים, מחלוקות בקשר לילדים, משמורת

קרא עוד »

עורך דין לענייני ירושה

אדם הקרוב אליכם נפטר? צריכים סיוע משפטי לחלוקת עיזבון? פטירה של אדם קרוב אינה קלה ולעיתים רבות נושא חלוקת העיזבון נשאר לטיפול גם אחרי שנים

קרא עוד »
Call Now Button