מאמרים

עורך דין לענייני ירושה

אדם הקרוב אליכם נפטר? צריכים סיוע משפטי לחלוקת עיזבון?

פטירה של אדם קרוב אינה קלה ולעיתים רבות נושא חלוקת העיזבון נשאר לטיפול גם אחרי שנים לאחר הפטירה. ברוב המקרים, עדיף לטפל בנושאי העיזבון במהירות ולא לעורר קשיים בנוגע לאישור הצוואה או הוצאת צו ירושה מהרשם לענייני ירושה. אם עברתם את השבועות הראשונים לאחר הפטירה ואתם רוצים לקדם את חלוקת הרכוש, הכספים והנכסים של הנפטר, מומלץ לכם לפנות לעורך דין לענייני ירושה הבקיא בהתנהלות הבירוקרטית מול הרשם לענייני ירושה במטרה לקדם את החלוקה ליורשים החוקיים.

ליווי משפטי מעורך דין צוואות

במידה והנפטר השאיר צוואה, יש צורך לאשר את הצוואה ברשם לענייני ירושה על ידי בקשה לצו קיום צוואה. התהליך יכול להיות ממושך במידה ויש בעיה עם הצוואה, או במידה וישנו יורש או אדם אחר אשר מגיש התנגדות לצוואה שהשאיר הנפטר. חשוב לציין כי במקרים בהם כתב הצוואה נמצא לא אמין, הרשם לענייני ירושה יכול גם לא לאשר אותו. ליווי משפטי מקצועי מעורך דין צוואות, יכול לסייע לכם בטיפול בתהליך הבירוקרטי בעל מספר שלבים ויכול לכלול גם העברת התיק לבית המשפט לדיני משפחה במידה ומוגשת התנגדות לביצוע של חלוקת העיזבון על פי הצוואה.

עורך דין ירושות לאיתור כספים

אחד הקשיים הגדולים ביותר בעת חלוקת עיזבון של נפטר הוא איתור כספים. כאשר אדם נפטר באופן פתאומי או ללא הכנה מוקדמת של חלוקת הכספים שצבר בחייו, מלאכת איתור הכספים יכולה להיות מורכבת. מלבד הצורך להוציא צו ירושה במידה ואין כתב צוואה, יש לבדוק איפה כל הכספים של הנפטר. גם בנושא זה עורך דין ירושות יכול לסייע לכם ולקדם את איתור הכספים בצורה יעילה מול כל הגורמים הרלוונטיים כמו קופות גמל, מניות, נכסים וחשבונות בנקים בחו”ל.

פנייה לעורך דין לענייני ירושה

ליצירת קשר עם עורך דין לענייני ירושה המביא איתו ניסיון בניהול עיזבונות של נפטרים, צרו קשר עם משרד עורכי דין ליאורן עמר הכולל צוות עורכי דין מהטובים ביותר בתחום דיני משפחה עם ניסיון רב בניהול תיקים משפטיים הנוגעים לירושות וצוואות. צוות המשרד ישמח להיפגש אותם ולקדם את אישור כתב הצוואה או הוצאת צו הירושה במטרה להביא לחלוקת עיזבון בהקדם ללא עיכובים מיותרים.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

ייצוג חייב בהוצאה לפועל

נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! אם אתם זקוקים לייצוג חייב בהוצאה לפועל, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם.

קרא עוד »

עורכת דין לענייני משפחה

חשוב לדעת לגבי עורכת דין לענייני משפחה עורכת דין לענייני משפחה עוסקת לרוב בירושות, צוואות והסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין. התקופה האחרונה מאתגרת את התא

קרא עוד »
Call Now Button