מאמרים

עורך דין לזוגות חד מיניים בתל אביב

זקוקים לסיוע משפטי כחלק מהקהילה הלהט”בית? הגעתם למקום הנכון!

מדינת ישראל עדיין לא גיבשה מעמד משפטי ברור לזוגות מהקהילה הלהט”בית והרבה תיקים משפטיים נשענים על תקדימים ופסיקות אשר נקבעו בעשורים האחרונים. אם אתם זקוקים לעורך דין לזוגות חד מיניים בתל אביב, הרצליה, ראש העין ורמת גן, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם. הצוות שלנו כולל עורכי דין מהשורה הראשונה המלווים מאות תיקים משפטיים בנושאי הקהילה הלהט”בית בנושאים כגון נישואים, גירושים, הסכמי ממון ומשמורת משותפת.

הייעוץ המשפטי הטוב ביותר לקהילה הלהט”בית

על מנת שתוכלו להתמודד עם תהליכים משפטיים מורכבים, כדאי שיהיה לכם ייעוץ משפטי אמין ומקצועי המביא איתו איתו ניסיון בניהול תיקים משפטיים בתחום הקהילה הלהט”בית. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר נסייע לכם בייעוץ משפטי מקצועי ובייצוג משפטי הנדרש לכם. המשרד שלנו יכול לספק לכם שירותים מקצועיים של עורך דין לזוגות חד מיניים בראש העין, תל אביב, רמת גן והרצליה הכולל ייצוג משפטי בבית המשפט. באמצעות עורך דין לזוגות חד מיניים בראש העין, רמת גן, הרצליה או תל אביב, תוכלו להתמודד עם הקשיים המשפטיים בהם עומדים כל הזוגות החד מיניים בישראל.

הליך פרידה של בני הזוג ללא גירושים

בני זוג מהקהילה הלהט”בית המבקשים להיפרד, אינם יכולים להתגרש בישראל מכיוון שאינם נחשבים לנישואים. גם אם הרישום שביצעתם מחשיב אתכם לזוג, מדינת ישראל לא מכירה בכם כזוג נשוי ולכן הפרידה צריכה להתבצע מול בית המשפט לענייני משפחה. הרישום שלכם בסטטוס נישואים במרשם האוכלוסין עד היום לא מוכר מצד המדינה, אך עם זאת הוא מהווה סוג של הצהרה על הזוגיות שלכם. המשרד שלנו יכול להעניק לכם שירותי עורך דין לזוגות חד מיניים ברמת גן, תל אביב ואיזור המרכז וללוות אתכם לאורך כל התהליך המשפטי. השירותים שלנו של עורך דין לזוגות חד מיניים ברמת גן הוא מקצועי ומביא איתו את כל ההיבטים המשפטיים הנחוצים לתיק שלכם.

החשיבות של כלל חזקת השיתוף לקהילה הלהט”בית

אחד הכללים המשפטיים השימושיים ביותר בתהליכי פרידה אצל זוגות חד מיניים הוא כלל חזקת השיתוף. כלל חזקת השיתוף נקבע בפסק דין משפטי בשנת 1974 והוא משמש עד היום לניהול תיקים משפטיים אצל זוגות ידועים בציבור וזוגות חד מיניים. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר משתמשים בתקדימים הרלוונטיים לחזקת השיתוף על מנת לספק את הכלים הטובים ביותר לעורך דין לזוגות חד מיניים בהרצליה, כפר סבא ואיזור השרון. בפגישה איתנו, נוכל לכוון אתכם בתהליך המשפטי עם תקדימים הנוגעים לחזקת השיתוף הרלוונטיים למקרה המשפטי שלכם. עורך דין לזוגות חד מיניים בהרצליה ואיזור השרון של משרד עורכי דין ליאורן עמר יסייע לכם בכל התהליך.

עורך דין לזוגות חד מיניים בתל אביב ואיזור המרכז

לקביעת פגישה עם עורך דין לזוגות חד מיניים בתל אביב, רמת גן, ראש העין או הרצליה, התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע באתר והצוות של המשרד שלנו יתאם עבורכם פגישה ביום ובשעה הנוחה ביותר לכם.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

דיני משפחה וגירושין

דיני משפחה הוא הענף במשפט האזרחי העוסק בנושאים הקשורים ליחסי משפחה כגון נישואין, גירושין, משמורת ואימוץ.   דיני משפחה וגירושין – טיפול עו”ד דיני משפחה

קרא עוד »

חוק הירושה בישראל

חוק הירושה בישראל הוא המסגרת המשפטית שמאפשרת לאדם להעביר את נכסיו למורשים שלו לאחר מותו. חוק זה מעגן בתוכו כמה אספקטים מרכזיים כגון כיצד להתנהל

קרא עוד »
הוצאה לפועל תל אביב

פשיטת רגל הוצאה לפועל

הכול על פשיטת רגל הוצאה לפועל הליך פשיטת רגל הוצאה לפועל הינו הליך שיקומי. במסגרת ההליך החייב צריך לפנות לבית המשפט על מנת, שזה יכיר באי

קרא עוד »
Call Now Button