מאמרים

עורך דין ירושות בתל אביב

גרים באזור ת”א וזקוקים לעו”ד בתחום הירושות? הגעתם למקום הנכון!

עורך דין ירושות בתל אביב יכול לסייע לכם בתהליך הוצאת צו ירושה, במידה ואין צוואה של המנוח. כאשר אדם נפטר ומשאיר אחריו כספים, נכסי נדל”ן ורכוש, יש צורך לבצע חלוקת עיזבון אשר תאפשר לכל היורשים החוקיים לקבל את החלק שלהם בירושה מבחינה חוקית. הגשת הבקשה לצו ירושה מתבצעת מול הרשם לענייני ירושה ומומלץ לבצע את התהליך בליווי מלא של משרד עורכי דין המתמחה בתחום הצוואות והירושות. למה למעשה צריך עורך דין למקרה זה? ההתנהלות מול הרשם לענייני ירושה הינה התנהלות בירוקרטית היכולה להיות מורכבת במידה והגשת הבקשה שלכם לא תקינה, או שיש בעייתיות מבחינת קביעת מספר היורשים החוקיים. במקרים חריגים בהם מופיע אדם חדש לסיפור וקובע כי גם הוא יורש חוקי, התהליך לחלוקת העיזבון יכול להיות ארוך ולהיות מורכב אף יותר.

הוצאת צו ירושה דרך הרשם לענייני ירושה

צו הירושה הינו צו משפטי לכל דבר המאפשר את חלוקת העזבון בין היורשים החוקיים של המנוח. במידה והאדם הקרוב אליכם לא השאיר צוואה או לא ידוע עליכם על צוואה בפועל, זה הזמן להגיש את הבקשה להוצאת צו הירושה. מרגש הגשת הבקשה התהליך עלול להימשך עד שלושה חודשים ולעכב את מלאכת החלוקה של כל העיזבון. ישנם מצבים מורכבים בהם חלק מהעיזבון שייך לאדם אחר אשר נמצא בחיים, כמו נכסים הרשומים על 2 בני זוג שאחד מהם לא בחיים, או נכסי נדל”ן עם הערות אזהרה הנוגעות למכירה של הנכס ודורשות התערבות משפטית לפתרון הסוגייה. למעשה, בכל צעד שתעשו ובכל שלב בתהליך תוכלו להתייעץ עם משרד עורכי דין מקצועי אשר ילווה אתכם עד לסוף התהליך ולחלוקת כל הכספים, הרכוש והנכסים אשר הותיר אחריו המנוח.

כמה זמן לוקח לקבל צו ירושה מהרשם לענייני ירושה?

כפי שציינו, בתהליך רגיל של הגשת הבקשה לצו ירושה, יתכן ותדרשו להמתין כ-3 חודשים מרגע שליחת הבקשה שלכם. על מנת לקצר את התהליך ככל הניתן ולדייק במסמך שאתם מגישים לרשם לענייני ירושה במטרה למנוע עיכובים בירוקרטיים מיותרים, יש לכם אפשרות לעשות את כל התהליך יחד עם משרד עורכי דין בתל אביב. הליווי המשפטי יעזור לכם גם למנוע סכסוכים משפחתיים ויכול להביא לפתרונות גישור יעילים ומתקדמים לצורך הגעה להבנות עם שאר היורשים של המנוח הקרוב אליכם. גישור של עורך דין לניהול סכסוכים על רקע ירושה, הוא הכרחי ויכול לקדם תהליכים בצורה יעילה ונכונה מבלי להגיע לערכאות משפטיות היכולות לגרור את הסכסוך המשפחתי לשנים רבות קדימה.

ליווי משפטי מלא לכל אורך תהליך חלוקת העיזבון

מעוניינים לקבל ליווי משפטי מלא לכל התהליך הבירוקרטי מול הרשם לענייני ירושה? לא יודעים איך להתחיל את התהליך לחלוקת העיזבון של המנוח? זה הזמן לפנות למשרד עורכי דין מקצועי מהטובים בארץ המתמחה בדיני משפחה באופן כללי ובליווי משפטי לחלוקת ירושה בפרט. הליווי המשפטי מתבצע במקביל להתנהלות מול הרשם לענייני ירושה במטרה לקדם את האינטרסים שלכם מהר ככל הניתן.

תיאום פגישה עם עורך דין ירושות בתל אביב

לקביעת פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם עם עורך דין ירושות בתל אביב, צרו קשר עם משרד עורכי דין ליאורן עמר וקבעו פגישה עם צוות עורכי הדין של המשרד כבר עכשיו. לפירמה של עורכת הדין ליאורן עמר ישנם 2 סניפים, כאשר סניף אחד ממוקם ברמלה וסניף נוסף ממוקם במרכז תל אביב ומספק שירות ללקוחות מכל הארץ.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

אדם מבוגר חותם על צוואה

ביטול עיקולים והגבלות

מה חשוב לדעת על ביטול עיקולים והגבלות הליך ביטול עיקולים והגבלות מיועד לאנשים פרטיים או בעלים של עסק המוגדר כעוסק מורשה. ביטול עיקולים והגבלות מיועד

קרא עוד »

דיני משפחה ילדים

קיבלתם החלטה להתגרש? לא יודעים איך לקבוע מזונות? דמי המזונות הן אחד הנושאים המורכבים ביותר בתהליך גירושין והם בעלי השפעה כלכלית משמעותית ל-2 ההורים. בתחום

קרא עוד »

זכויות דיני משפחה

דיני משפחה נתפסים כאחת הקטגוריות החשובות ביותר של חקיקה מכיוון שהוא מתייחס למספר היבטים וכן למכניקות פרוצדורליות המעורבות במקרים של נישואין, ירושה, אימוץ ויחסים בין

קרא עוד »
Call Now Button