מאמרים

עורך דין הסכם ממון

עומדים להתחתן בקרוב או נחשבים כידועים בציבור?

הסכם ממון הוא אחד ההסכמים החשובים ביותר עבור בני זוג, בין אם אלה בני זוג נשואים ובין אם אלה בני זוג ידועים בציבור או חד מיניים. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר יכולים לספק לכם שירותים מקצועיים של עורך דין הסכם ממון שינסח עבורכם את ההסכם עבורכם על פי כל הכללים המשפטיים הנדרשים. במידה ויהיה צורך בתהליך הדורש כמה פגישות, נוכל לקיים אותו עד להגעה להסכמה לגבי כל סעיפי הסכם הממון.

החשיבות של הסכמי ממון לידועים בציבור וחד מיניים

להסכמי ממון ישנה חשיבות מכרעת בכל הנוגע לזוגות חד מיניים ולזוגות ידועים בציבור במקרים של פרידה. אם אתם בזוגיות של ידועים בציבור או כזוג בקהילה הלהט”בית, הסכם ממון יכול לעגן את הזכויות שלכם במקרה של פרידה בצורה משפטית ומקצועית. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר יכולים לספק לכם שירותי עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה, ראש העין, ראשון לציון או קריית אונו לניסוח וחתימה על הסכם ממון של ידועים בציבור או זוגות של משפחה גאה. עורך דין הסכם ממון בפתח תקווה, קריית אונו, ראשון לציון וראש העין, יכול לסייע לכם בניסוח ההסכם בכל שלב בזוגיות שלכם, גם עבור זוגות חד מיניים לפני או אחרי נישואים אזרחיים.

קביעת חלוקת רכוש או ירושה אצל ידועים בציבור או נשואים

באמצעות שירותי עורך דין הסכם ממון בקריית אונו, ראשון לציון, פתח תקווה או ראש העין, אתם יכולים לקבוע מראש את חלוקת הרכוש במצב של פרידה ואף להוסיף סעיפים הנוגעים לירושה במקרה של מוות. קביעת חלוקת הרכוש באמצעות שירותי עורך דין הסכם ממון בקריית אונו והסביבה, תשמור על הזכויות הכלכליות שלכם במקרה של פרידה.

תיאום פגישה עם עורך דין מקצועי להסכמי ממון

קיבלתם החלטה להתייעץ עם עורך דין הסכם ממון בראש העין, קרית אונו או ראשון לציון? מעוניינים לקבוע פגישה אצלכם בבית או במשרד שלנו בתל אביב? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבוע פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר עם עורך דין הסכם ממון בראש העין, ראשון לציון או קריית אונו. אם אתם מחפשים עורך דין הסכם ממון בראשון לציון, קריית אונו ואזור המרכז, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם עם צוות עורכי הדין הטוב בארץ. לתיאום פגישה עם עורך דין הסכם ממון בראשון לציון, קריית אונו או פתח תקווה, צרו איתנו קשר ישירות דרך האתר.

פנייה לעורך דין הסכם ממון

לפנייה לעורך דין הסכם ממון מקצועי של המשרד שלנו, צרו איתנו קשר עכשיו ותאמו איתנו פגישה ביום ובשעה המתאימים לכם ביותר. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר נשמח לסייע לכם בתהליך ניסוח ההסכם ובקביעת הסעיפים החשובים ביותר לכם.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

ייצוג חייב בהוצאה לפועל

נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! אם אתם זקוקים לייצוג חייב בהוצאה לפועל, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם.

קרא עוד »

עורכת דין לקהילה הגאה

נמצאים במצב משפטי מסובך? זקוקים לסיוע משפטי בקהילה הגאה? עורכת דין לקהילה הגאה יכולה לסייע לכם בכל מצב משפטי בו אתם נמצאים. משרד עורכי דין

קרא עוד »
Call Now Button