מאמרים

עורך דין דיני משפחה בגבעת שמואל

עורך דין לדיני משפחה בגבעת שמואל הוא איש מקצוע המוסמך לתת ייעוץ משפטי או לייצג אנשים במגוון רחב של מצבים משפטיים המתרחשים במסגרת מערכת יחסים ביתית מבוססת. אנשי מקצוע אלו עוסקים לעיתים קרובות במקרים של פרידה, גירושין, אלימות במשפחה, משמורת ילדים, זכויות אימוץ ומשמורת ונושאים אחרים בעלי עניין ציבורי.

 

תפקיד של עורך דין לדיני משפחה בגבעת שמואל

תפקידם של עורך דין לדיני משפחה בגבעת שמואל כולל איסוף ראיות וכן איתור, ראיון עדים ועדים מומחים לתמיכה בתיקים בבית המשפט. עורכי דין לדיני משפחה עובדים גם עם עורכי דין אחרים, שופטים ועובדים סוציאליים.

עורכי דין לדיני משפחה יכולים להתמחות בתחומי עיסוק משפטיים נוספים. לדוגמה, חלק מעורכי הדין לדיני משפחה מתמחים בנושאי אימוץ או נושאי אפוטרופסות, הכוללים מציאת הורים מאמצים לילדים או הקמת נאמנות לאלמנות או אלמנים. ייתכן שלאחרים אין התמחות כלל, אך ינהלו ליטיגציה אזרחית כללית בשם אנשים עם תיקים מסובכים במשפטי התעללות בנוער, תיקי יחסי פנים, סכסוכי צוואה/עיזבון.

 

עורך דין אפוטרופסות בגבעת שמואל

אם אינך הורה או רעייתו של הורה, אך רוצה לאמץ את ילדך או להפוך לאפוטרופוס לילדים של מישהו אחר, ייתכן שאתה תוהה כיצד לפעול בתהליך.

עורך דין אפוטרופסות בגבעת שמואל הוא אדם אחד המטפל בסוגיות המשפטיות הנוגעות לבריאותו הפיזית והנפשית של הילד. הם מטפלים בנושאים כמו משמורת וזכויות הורים, אימוץ וכו’.

עורך דין זה יעבוד איתך על התיק על מנת לוודא שאתה מסוגל להתקדם בדרך הנכונה ולא להיתקע בסיבוכים משפטיים.

 

עורך דין אימוץ בגבעת שמואל

עורך דין לאימוץ בגבעת שמואל הוא אדם שעוזר לאנשים לאמץ ילדים. ישנם סוגים שונים של עורכי דין לאימוץ, לרבות משרדי אימוץ בינלאומיים, משרדי אימוץ מקומיים ועורכי דין לדיני משפחה.

טעות נפוצה לגבי עורכי דין לאימוץ היא שהם מיועדים רק לאימוץ ילדים מחוץ למדינה או לארץ. אמנם זה נכון לגבי חלק מסוגי עורכי הדין שהוזכרו לעיל, אך ישנם רבים אחרים שעובדים במערכת האומנה או מטפלים באימוצים המגיעים מבתים ללא הורים.

הורה מאמץ ישכור לעתים קרובות עורך דין אימוץ עצמאי שיטפל בעניינם לאורך כל התהליך ויעזור לנווט בכל בעיה משפטית עם מיקום הילד.

 

מחפשים עורך דין דיני משפחה בגבעת שמואל?

לקבלת פרטים וייעוץ מקצועי התקשרו אלינו או מלאו את הטופס ונחזור אליכם.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עורך דין ירושות בתל אביב

עורך דין ירושות בתל אביב

גרים באזור ת”א וזקוקים לעו”ד בתחום הירושות? הגעתם למקום הנכון! עורך דין ירושות בתל אביב יכול לסייע לכם בתהליך הוצאת צו ירושה, במידה ואין צוואה

קרא עוד »
אדם מבוגר חותם על צוואה

עורך דין הסכם ממון

עומדים להתחתן בקרוב או נחשבים כידועים בציבור? הסכם ממון הוא אחד ההסכמים החשובים ביותר עבור בני זוג, בין אם אלה בני זוג נשואים ובין אם

קרא עוד »
עורכת דין גירושין

עורכת דין גירושין

חשוב לדעת לגבי עורכת דין גירושין עורכת דין גירושין עוסקת לרוב בהסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין, מו”מ לגירושין שידון בנכסים השונים, מחלוקות בקשר לילדים, משמורת

קרא עוד »
זוג נותן ידיים בססכמה

עורך דין משפחה ירושלים

חשוב לדעת לגבי עורך דין משפחה ירושלים עורך דין משפחה ירושלים עוסק לרוב בירושות, צוואות והסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין. התקופה האחרונה מאתגרת את התא

קרא עוד »
Call Now Button