מאמרים

עו”ד משפחה בתל אביב

מחפשים עורך דין מקצועי לדיני משפחה? הגעתם מקום הנכון!

תחום דיני המשפחה הוא אחד מתחומי המשפט הפעילים ביותר בישראל עם מאות תיקים משפטיים חדשים בכל חודש. אם אתם גרים באזור תל אביב ומחפשים משרד עורכי דין לדיני משפחה, יש לכם אפשרות לפנות למשרד עו”ד משפחה בתל אביב מהטובים בארץ הממוקם H TOWER היוקרתי. המשרד מציע לכם סיוע וליווי משפטי למגוון רחב של תחומים הקשורים לדיני משפחה כגון גירושין, ירושות וצוואת, פונדקאות, הסכמי ממון, אלימות במשפחה, חלוקת רכוש והורות. למעשה, דיני משפחה נוגעים כמעט לכל אדם בישראל בשלבים מסוימים בחייו ולכן חשוב שתהיה לכם כתובת מקצועית קבועה לכל נושא בדיני משפחה הנוגע לכם.

עורך דין ירושות וצוואות

אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום דיני משפחה הוא נושא הירושות והצוואות הדורש הבנה מעמיקה באחד הנושאים המשפטיים הרגישים ביותר. כמעט כל אדם בישראל המגדל ילדים משאיר אחריו ירושה כלשהי, בין אם זה כסף בבנק או כספי פנסיה ובין אם זה נכסי נדל”ן וכספים בהשקעות ובמניות. עורך דין ירושות וצוואות יכול לסייע לכם בתהליך חלוקת הרכוש לאחר מות היורש. במידה ויש צוואה, יש צורך בהוצאת צו קיום צוואה מהרשם לענייני ירושה. במידה ואין צוואה, יש צורך להוציא צו ירושה מאותו גורם. באמצעות ליווי מקצועי של משרד עורכי דין מנוסה וותיק, תוכלו לקדם את תהליך חלוקת העיזבון של הנפטר ולמנוע סכסוכים מיותרים בין בני המשפחה והיורשים על הרכוש, הכספים והנכסים שהשאיר אחריו הנפטר.

עורך דין גירושין וגישור לגירושין

בנוסף לטיפול בירוקרטי ומשפטי בנושאי צוואות וירושות, משרד עורכי דין המתמחה בדיני משפחה יכולה לסייע לכם גם בנושאי גירושים. אם אתם נמצאים בתהליך גירושין, תוכלו לפנות לעורך דין גירושין דרך האתר לצורך קיום מפגשי גישור שבסופם תגיעו להסכם גירושין חתום, המתייחס לכל הנושאים החשובים ביותר בתהליך הגירושין כמו קביעת דמי מזונות, חלוקת הרכוש והכספים בין בני הזוג והמשמורת על הילדים המשותפים שלכם. תהליך הגישור הוא מומלץ ויכול לסייע לכם להימנע מהגעה לערכאות משפטיות שלא לצורך ולמנוע עיכובים מיותרים בקביעת החלטות אשר ישפיעו בצורה ישירה על החיים העתידיים שלכם ושל הילדים שלכם.

משרד עורכי דין המתמחה בהסכמי ממון וייפוי כוח מתמשך

נושאים נוספים הנדרשים לטיפול משפטי בנוגע לדיני משפחה, הם הסכמי ממון של זוגות נשואים, לפני נישואים או זוגות ידועים בציבור. הסמכי ממון מהווים היום את הכלי המשפטי הטוב ביותר בעת פרידה או גירושין. מכיוון שאחוז הגירושין והפרידות של בני זוג עולה בכל שנה, ישנו צורך קריטי לניסוח הסכמי ממון יעילים עבור בני זוג לפני שהם מחליטים לחיות ביחד לשנים הבאות. הסכמי ממון ניתן לנסח יחד עם משרד עורכי דין מקצועי במטרה להביא למסמך הטוב ביותר שישרת את 2 הצדדים במידה ויגיעו למצב של פרידה ופירוק הקשר. נושא משפטי נוסף הנכנס לתחום לפני כ-5 שנים הוא ייפוי כוח מתמשך, המאפשר בעיקר לחולים סופניים או בעלי מחלות כרוניות פרוגרסיביות, לקבל עזרה בטיפול העניינים האישיים והרפואיים במקרה ולא יוכלו לעשות זאת בעצמם.

פנייה למשרד עו”ד משפחה בתל אביב מהטובים בארץ

לפרטים נוספים על שירותי עו”ד משפחה בתל אביב, צרו קשר עם משרד עורכי דין ליאורן עמר הנחשב לאחד ממשרדי עורכי דין המובילים בתחום דיני משפחה. צוות עורכי הדין של המשרד מנהל מאות תיקים משפטיים בכל שנה ומביא עימו ידע עצום וניסיון בניהול תיקים משפטיים מורכבים בתחומי גירושין, ניהול סכסוכים משפחתיים וחלוקת עיזבון ליורשים.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

זוג נותן ידיים בססכמה

‏‏‏הסכם חיים משותפים

אנשים רבים שצברו נכסים ערב כניסתם למערכת היחסים הזוגית, או אנשים בעלי ממון אשר סיימו מערכת יחסים זוגית אחת, ואינם מעוניינים עוד להישאר לבד, חוששים

קרא עוד »
אדם מבוגר חותם על צוואה

צוואות וירושות

חוק הירושה, התשכ”ה-1965, מסדיר את הכללים המשפטיים השונים באשר לסוגיית העברת רכושו של אדם הנפטר מן העולם לידי יורשיו. הכלל הוא כי “במות אדם עובר

קרא עוד »
Call Now Button