מאמרים

עו”ד לזכויות הלהט”ב בפתח תקווה

גרים באזור בקעת אונו? מעוניינים בשירותי עו”ד לזכויות הקהילה הגאה?

עו”ד לזכויות הלהט”ב בפתח תקווה, קריית אונו ואזור המרכז, זמין עבורכם דרך משרד עורכי דין ליאורן עמר הנחשב למשרד המוביל כיום בליווי משפטי למשפחות ויחידים בקהילה הגאה. צוות עורכי הדין שלנו מביא איתו ניסיון רב בתחום עם ניהול מאות תיקים משפטיים בתחום הקהילה והמשפחה הגאה. מכיוון שהחוקים בישראל לגבי הקהילה הגאה אינם סדורים והרבה מהם נשענים על תקדימים, יש צורך כיום בליווי משפטי כמעט בכל נושא הנוגע למשפחות ויחידים בקהילה הלהט”בית.

ליווי משפטי מקצועי למשפחות גאות בבקעת אונו

עו”ד לזכויות הלהט”ב בקריית אונו של המשרד שלנו, יסייע לכם בכל תהליך משפטי בו אתם נמצאים. דרכנו תוכלו לעבור תהליך פונדקאות, נישואים אזרחיים, גירושים, חתימת הסכמי ממון, גישור בגירושין וכל תהליך משפחתי או יחידי הנדרש לכם. בנוסף לכך, עו”ד לזכויות הלהט”ב בקריית אונו והסביבה, יכול לסייע לכם גם בתהליכי תביעה במקרים של אפלייה על רקע נטייה מינית.

ייעוץ וליווי משפטי למשפחות ויחידים בקהילה הגאה

מעוניינים בליווי משפטי בנושא הקהילה הגאה? לא יודעים למי לפנות? אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם לכל נושא הזכויות של הקהילה הגאה. אנחנו יכולים לספק לכם שירות של עו”ד לזכויות הלהט”ב בראש העין והסביבה ולספק לכם את כל הכלים המשפטיים הדרושים לכם. בנוסף לכך, אנחנו יכולים להכין אתכם לדיונים בבית המשפט עם עו”ד לזכויות הלהט”ב בראש העין והסביבה ולהגיש כתבי תביעה נגד אנשים או גופים אשר פגעו בכם על רקע הנטייה המינית שלכם.

קביעת פגישה עם עורך דין לקהילה הגאה

לקביעת פגישה עם עו”ד לזכויות הלהט”ב ברמת גן, פתח תקווה או קרית אונו, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר ישירות לצוות המשרד שלנו ולתאם את הפגישה ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר. עו”ד לזכויות הלהט”ב ברמת גן והסביבה של המשרד שלנו, מביא איתו ניסיון שאין לאף אחד אחר עם ניהול תיקים משפטיים לקהילה הגאה.

פנייה לעו”ד לזכויות הלהט”ב בפתח תקווה

לפרטים נוספים על שירותי עו”ד לזכויות הלהט”ב בפתח תקווה, מלאו את הפרטים האישיים שלכם באתר או התקשרו אלינו ישירות דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף. נשמח לסייע לכם בכל תהליך משפטי בצורה המקצועית ביותר.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

איך מקבלים צו ירושה

צו ירושה הוא מסמך משפטי שמאשר את זכויות היורשים של אדם שנפטר. עם זאת, כאשר הנפטר אינו השאיר אחריו צוואה או השאיר צוואה אודות רק

קרא עוד »

עורך דין משפחה אשקלון

זקוקים לעורך דין משפחה אשקלון? הגעתם בדיוק למקום הנכון! עורך מקצועי ומנוסה לדיני משפחה יכול לסייע לכם בנושאים רבים כגון הסכמי ממון, גישור לגירושין, אפטרופסות

קרא עוד »
עו”ד משפחה בתל אביב

דיני משפחה חלוקת רכוש

נמצאים בתהליך גירושין או פרידה כידועים בציבור? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! כל הנושא של דיני משפחה חלוקת רכוש דורש במקרים רבים תהליך גישור וניסוח

קרא עוד »

ייצוג חייב בהוצאה לפועל

נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! אם אתם זקוקים לייצוג חייב בהוצאה לפועל, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם.

קרא עוד »
Call Now Button