מאמרים

נישואים אזרחיים לזוגות חד מיניים

רוצים להתחתן בישראל כזוג חד מיני? זה הזמן לפנות לייעוץ מקצועי!

נישואים אזרחיים לזוגות חד מיניים אינם מוכרים בישראל אך עם זאת, ניתן לרשום את הזוג במרשם האוכלוסין בישראל ולהצהיר למעשה על הזוגיות שלכם. אין חקיקה לגבי זוגות חד מיניים נשואים כי למעשה הנישואים בישראל אינם אפשריים לזוגות חד מיניים. אם כן, מה החוק אומר לגבי זוגות חד מיניים? הכללים המשפטיים החלים על זוגות חד מיניים מגיעים מתוך פסקי דין של משפטים הנערכו בעבר. למעשה כיום, תקדימים משפטיים הנוגעים למשפחה הגאה הם אלה המסייעים לבתי המשפט לקבל החלטות לגבי זוגות חד מיניים.

פנייה למשרד עורכי דין המתמחה במשפחות גאות

אם אתם נדרשים לייעוץ משפטי בנושא נישואים, הסכמי ממון, פונדקאות או גירושים, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר נסייע לכם. הצוות שלנו כולל עורכי דין מהשורה הראשונה המביאים איתם ניסיון וידע עצום בתחום. המשרד שלנו מספק שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר של עורך דין לזוגות חד מיניים בנס ציונה, נתניה ופתח תקווה ומעניק ייצוג משפטי בדיונים בבית המשפט. אם אתם צריכים עורך דין לזוגות חד מיניים בנס ציונה, פתח תקווה או נתניה, הצוות שלנו ישמח לסייע לכם.

ניסוח הסכמי ממון לזוגות חד מיניים

עומדים לקראת נישואים אזרחיים בקהילה הלהט”בית? זה הזמן לנסח הסכם ממון, הדומה להסכם ממון של זוגות ידועים בציבור. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר ננסח עבורכם הסכם ממון מקצועי מעורך דין לזוגות חד מיניים בנתניה, פתח תקווה או קריית אונו. השירות שלנו של עורך דין לזוגות חד מיניים בנתניה, פתח תקווה או קריית אונו ניתן לכם לפני הנישואים האזרחיים שלכם במדינה אחרת.

רישום זוגות חד מיניים במרשם האוכלוסין

אם קיבלתם החלטה להתחתן בחתונה אזרחית בחו”ל, דבר ראשון אתם צריכים לבחור מדינה המאשרת נישואים מזוג זה ולאחר מכן להירשם במרשם האוכלוסין בישראל כזוג נשוי. כפי שציינו, הזכויות שלכם כזוג אינן דומות לזכויות כזוג נשוי בישראל. במקרים רבים, כדאי להתייעץ עם עורך דין על מנת לקבל את זכויותיכם המלאות. עורך דין לזוגות חד מיניים בפתח תקווה, קריית אונו או נס ציונה יכול לסייע לכם בכל תהליך משפטי הנדרש לכם.

אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר נשמח לספק לכם שירות של עורך דין לזוגות חד מיניים בפתח תקווה או קרית אונו וללוות אתכם בדרך להקמת משפחה גאה בישראל. חשוב לדעת שתהליך החקיקה לזוגות חד מיניים בישראל הוא איטי מאוד ולכן, עורך דין לזוגות חד מיניים בקריית אונו, פתח תקווה או נס ציונה יכול לעזור לכם על ידי שימוש בתקדימים משפטיים שונים. זה הזמן לפנות לעורך דין לזוגות חד מיניים בקריית אונו ולקבל את הליווי המשפטי הטוב ביותר.

ליווי משפטי לנישואים אזרחיים לזוגות חד מיניים

רוצים לדעת עוד על נישואים אזרחיים לזוגות חד מיניים? מעוניינים בליווי מקצועי של עורך דין? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הכלים המשפטיים הנדרשים לכם. התקשרו אלינו למספר הטלפון המופיע באתר לקביעת פגישה עם עורך דין של המשרד.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עורך דין לענייני ירושה

אדם הקרוב אליכם נפטר? צריכים סיוע משפטי לחלוקת עיזבון? פטירה של אדם קרוב אינה קלה ולעיתים רבות נושא חלוקת העיזבון נשאר לטיפול גם אחרי שנים

קרא עוד »

זכויות דיני משפחה

דיני משפחה נתפסים כאחת הקטגוריות החשובות ביותר של חקיקה מכיוון שהוא מתייחס למספר היבטים וכן למכניקות פרוצדורליות המעורבות במקרים של נישואין, ירושה, אימוץ ויחסים בין

קרא עוד »
Call Now Button