מאמרים

יישוב סכסוכים

יישוב סכסוכים – האם זה אפשרי
האדם הוא ייצור חברתי שיוצר בחייו קשרים רבים ובהתאם לכך, צפוי שיעלו לא פעם אי הסכמות בין קרובי משפחה, חברים, עובדים ועוד. לצערנו, אי הסכמה יכולה להידרדר באופן מהיר לסכסוך משפטי שהמענה עליו צריך להגיע מטעם החוק. אבל, לא משנה מה מקור הסכסוך ומול מי אנו עומדים, חשוב לקבל ייעוץ של עו”ד המתמחה ביישוב סכסוכים, על מנת שנוכל לפתור את המצב ולפתוח בהקדם דף חדש בחיינו.

אילו סכסוכים יכולים להיות

חלוקת רכוש
בעת גירושים מתבצעת חלוקת רכוש לפי הסכם הממון שלנו, או על פי חוק. לעיתים, אחד הצדדים לא מסכים עם אופן חלוקת הרכוש ומאמין שהצד השני פעל לא כשורה, או שמגיע לו יותר ממה שהוא קיבל וכך הלאה. לעיתים ניתן לגשר את הנושא מחוץ לכותלי בית המשפט, אבל לצערנו אי הסכמה שלא ניתן להסדירה, תיושב על פי החלטת השופט.

משמורות ומזונות
במסגרת גירושים נראה גם לא מעט מקרים בהם מעורבים הילדים המשותפים של בני הזוג. בהתאם למקרה מסוים יכולה להיקבע על ידי שופט דרגת משמורת שונה להורים, או חלוקה באופן שווה. יחד עם זאת, לא מעט נראה כי אחד הצדדים מאמין כי הוא צריך לתבוע משמרת מלאה, עקב מצבים סוציאליים. כמו כן, ישנן לא מעט מחלוקות הקשורות בדמי המזונות וגובהם.

צוואות וירושות
לבסוף, נראה כי במסגרת קשרי משפחות יש סכסוכים פנימיים באשר למידת האמינות, או התוקף, של צוואות שהותירו להם יקיריהם. מהצד השני, רבים תובעים על העובדה שישנה בעיה עם חוק הירושה ולא נכללו בו אנשים רלוונטיים.

האם באמת צריך עו”ד?
חשוב להבין שניתן לפתור את מרבית הסכסוכים האפשריים שציינו מחוץ לכותלי בית המשפט וזוהי גם התוצאה הרצויה, בעיקר כשמעורבים ילדים ובני משפחה. לכן, על מנת שנבין ונפעל על פי חוק סיוע של עו”ד ליאורן עמר, המתמחה בתאריה ביישוב סכסוכים, הוא הכרחי – גם על מנת שנצליח בתיק וגם על מנת למנוע תביעה.

לסיכום
סכסוך משפטי מכל סוג יכול להיות הליך כואב וקשה בעיקר בגלל שלרוב הוא כנגד אדם או קבוצת אנשים קרובה אלינו. לכן, על מנת שנוכל לעבור הליך חלק ואפילו ללא הגעה לבית המשפט, מומלץ להיעזר בעו”ד ליישוב סכסוכים.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

אמא אבא ילד הולכים בפארק

עורך דין לענייני משמורת

מחפשים עורך דין לענייני משמורת? זקוקים לייעוץ משפטי בנושא גירושים? אחד הנושאים החשובים ביותר בכל תהליך גירושים עם ילדים משותפים הוא נושא המשמורת. הן קביעה

קרא עוד »
אדם מבוגר חותם על צוואה

ביטול עיקולים והגבלות

מה חשוב לדעת על ביטול עיקולים והגבלות הליך ביטול עיקולים והגבלות מיועד לאנשים פרטיים או בעלים של עסק המוגדר כעוסק מורשה. ביטול עיקולים והגבלות מיועד

קרא עוד »

חדלות פירעון מה זה

חדלות פירעון מה זה ומה חשוב לדעת במנועי החיפוש ניתן לראות עלייה בחיפושים עבור המונח, חדלות פירעון מה זה. הדבר מעיד על ההתעניינות בנושא חדלות

קרא עוד »
זוג נותן ידיים בססכמה

זכויות המשפחה הלהט”בית

צריכים ייעוץ משפטי מקצועי בנוגע לזכויות המשפחה הגאה? זכויות המשפחה הלהט”בית נפרסים על פני מספר גדול של עתירות למוסד לביטוח לאומי ועתירות לבג”צ. מכיוון שישנם

קרא עוד »

ייצוג חייב בהוצאה לפועל

נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! אם אתם זקוקים לייצוג חייב בהוצאה לפועל, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם.

קרא עוד »
Call Now Button