מאמרים

ייצוג חייב בהוצאה לפועל

נפתח נגדכם תיק בהוצאה לפועל? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי!

אם אתם זקוקים לייצוג חייב בהוצאה לפועל, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר הכתובת שלכם. ההתנהלות הבירוקרטית מול לשכת ההוצאה לפועל דורשת הבנה בנושאים רבים הנוגעים למצב החובות בהם אתם נמצאים. במקרים רבים, כאשר נפתח תיק הוצאה לפועל, מופעלות גם הגבלות כגון משיכת משכורת, חשבון הבנק ופיקדונות. באמצעות ליווי וייעוץ משפטי מקצועי, יש לכם אפשרות להסיר את המגבלות.

ליווי משפטי של עורכי הדין הטובים ביותר

חשוב להכיר את כל סוגי ההגבלות אשר יכולים לחול עליכם ברגע שנפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל. ברגע שנפתח תיק הוצאה לפועל כנגד בעל חובות, לשכת הוצאה לפועל יכולה לעקל את חשבון הבנק שלכם כאמור, להפעיל עיכוב יציאה מהארץ, להוסיף רישום הערת אזהרה בטאבו על נכסי הנדל”ן שלכם, הפעלת איסור להקמה של תאגידים ואף מאסר בפועל במקרים מסוימים. הליווי המשפטי עם כן, יכול לסייע לכם למנוע את את הפעלת ההגבלת או ההסרה שלהם בהתאם.

איחוד תיקים להתנהלות מסודרת להחזרת החובות

ברוב המקרים, כאשר נפתח תיק בלשכת הוצאה לפועל הוא מתייחס לחייב אשר יש לו מספר נושים. במקרים כאלה, עורך דין הוצאה לפועל יכול לסייע לכם לאחד את כל תיקי הנושים ולבנות תוכנית החזרת חובות מסודרת יותר. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר יכולים לספק לכם שירות מקצועי של עורך דין הוצאה לפועל הכולל איחוד תיקים של כל הנושים שלכם, כולל הבנקים במידה ויש חוב גם להם. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מתמחים בניהול תיקים של פשיטת רגל הוצאה לפועל בכל סדרי הגודל ואנחנו מסייעים ללקוחות שלנו לאורך כל התהליך הבירוקרטי מול לשכת ההוצאה לפועל. תהליך פשיטת רגל הוצאה לפועל יכול להיות מלחיץ, מתסכל ועם חוסר וודאות תמידית. כאשר יש לכם ליווי משפטי מקצועי, תוכלו לקבל את כל הכלים הנדרשים לעבור את התהליך בצורה מסודרת ואף לדרוש סגירת חלק מהחובות במקרים מסוימים.

תיאום פגישה עם משרד עו”ד מומחה להוצל”פ

מעוניינים לתאם פגישה עם עורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל? רוצים לבנות שיגרה כלכלית בריאה יותר על ידי איחוד תיקים? אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מציעים לכם שירות מקצועי של עורך דין הוצאה לפועל ופשיטת רגל אשר יסייע לכם בכל התהליך הבירוקרטי מול לשכת הוצאה לפועל ומול הנושים שלכם. צוות עורכי הדין שלנו מספק שירות מקצועי גם במקרים של פשיטת רגל נזקי גוף ובתהליכים בירוקרטיים הנוגעים להחזרי חוב. השירות שלנו לפשיטת רגל נזקי גוף או הוצאה לפועל הוא המקצועי והאמין ביותר.

עורך דין מקצועי לייצוג חייב בהוצאה לפועל

לקבלת ייצוג חייב בהוצאה לפועל על ידי עורך דין מומחה בתחום, צרו איתנו קשר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר, או לחילופין מלאו את טופס רישום הפרטים כאן בדף. צוות עורכי הדין שלנו ישמח לסייע לכם בכל התהליך מול לשכת הוצאה לפועל.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עורך דין משפחה אשקלון

זקוקים לעורך דין משפחה אשקלון? הגעתם בדיוק למקום הנכון! עורך מקצועי ומנוסה לדיני משפחה יכול לסייע לכם בנושאים רבים כגון הסכמי ממון, גישור לגירושין, אפטרופסות

קרא עוד »
זוג נותן ידיים בססכמה

עורך דין משפחה ירושלים

חשוב לדעת לגבי עורך דין משפחה ירושלים עורך דין משפחה ירושלים עוסק לרוב בירושות, צוואות והסכמי ממון לפני ואחרי הנישואין. התקופה האחרונה מאתגרת את התא

קרא עוד »
אדם מבוגר חותם על צוואה

צוואות וירושות

חוק הירושה, התשכ”ה-1965, מסדיר את הכללים המשפטיים השונים באשר לסוגיית העברת רכושו של אדם הנפטר מן העולם לידי יורשיו. הכלל הוא כי “במות אדם עובר

קרא עוד »
Call Now Button