מאמרים

חדלות פירעון בקשת יחיד

לא בהכרח פשיטת רגל הוא הליך שמבצע בעל עסק, ולא מעט אנשים פרטיים נדרשים לבצעו עקב מצב כלכלי רעוע, שהביא אותם לכדיי חובות גדולים. במידה וזה אכן המצב המדינה מאפשרת לנו להשתקם כלכלית ואף מנסה לייעל את התהליך הזה, על מנת לזרז אותו במידת האפשר. לכן, ישנו הבדל בין חדלות פירעון בקשת יחיד לבין בית עסק.

מהי חדלות פירעון

חדלות פירעון הוא מצב בו אדם חייב בסכום כסף שגבוה יותר מסכום נכסיו, או שאינו יכול להחזירו בזמן. לכן, במידה ואנחנו נתונים למצב זה מומלץ ליצור קשר עם עו”ד חדלות פירעון על מנת להבין מהן האפשרויות שלנו. 

הגשת הבקשה, ואישורה לאחר בדיקה, מאפשרת לנו להחזיר את החובות ולהשתקם כלכלית באופן הכי מהיר שניתן. אבל, חשוב לציין כי כלולים בהליך גם הגבלות בנקאיות מסוימות ואפילו הגבלת יציאה מהארץ, זאת היות ותנאי הגשת הבקשה הוא כי מרכזנו הכלכלי הוא במדינת ישראל. בקשת יחיד משמעה שסכום החוב הוא עד 150,454 ש”ח ולכן התיק מנוהל בהוצאה לפועל. 

איך נבצע חדלות פירעון ביטול הליך

במידה וכבר הגשנו במסגרת חדלות פירעון בקשת יחיד כראוי ובסיוע עו”ד חדלות פירעון, נוכל להיעזר באותו עו”ד על מנת להגיש בקשת חדלות פירעון ביטול הליך אם זה כבר לא רלוונטי, או אם ברצוננו לבטל הליך עיקולים על פריטים מסוימים. בקשות אלו צריכות להיות מאד מדויקות ומנומקות ולכן עזרת משרדי עו”ד חדלות פירעון זו הדרך הטובה ביותר לבצע זאת.

איזה עו”ד יכול לעזור לנו

כפי שציינו מומלץ לגשת אל משרדי עו”ד חדלות פירעון, אבל בפרט אל משרדה של עו”ד ליאורן עמר המתמחה בתחומי חדלות פירעון בקשת יחיד, או עסקים. הגשת הבקשה וכל הכלול בה הוא הליך שאינו פשוט כלל. לכן, נדרש עו”ד שמבין את כל מהות החוק לעומקו, אבל כזה שגם יכול לגלות אמפתיה והבנה לקושי הנפשי הרב שטמון בכך. לכן, ניתן לגשת אל עו”ד לקבלת סיוע ראשוני, הכוונה ואפילו ליווי לאורך כל התהליך.

לסיכום

הגשת חדלות פירעון בקשת יחיד היא שונה מהגשת בקשה לעסקים או רבים. לכן, על מנת להבדיל בין המצבים השונים ולהתנהל איתם כראוי מומלץ לפנות אל עו”ד מומחה. 

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

חוק הירושה בישראל

חוק הירושה בישראל הוא המסגרת המשפטית שמאפשרת לאדם להעביר את נכסיו למורשים שלו לאחר מותו. חוק זה מעגן בתוכו כמה אספקטים מרכזיים כגון כיצד להתנהל

קרא עוד »
חובות - מדידת מטבעות

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון ושיקום כלכלי
עם כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ח-2018, בוטלו פקודות מנדטוריות מיושנות, לא מעודכנות שאינן תואמות את התקופה בת ימינו, ופוגעת בחייבים, בנושים ובמשק הישראלי כולו.
חוק חדלות פירעון הינו מהפכה של ממש ומטרתו הצבת ערך השיקום כערך עליון הן לגבי יחידים והן לגבי תאגידים. החוק מסדיר את כל היבטי חדלות פירעון של יחידים ושל תאגידים – מהסדרי חוב, הליכי הבראה ושיקום כלכלי, בפירוק של תאגיד וחיסול פעילותו.

קרא עוד »
אדם מבוגר חותם על צוואה

עורך דין הסכם ממון

עומדים להתחתן בקרוב או נחשבים כידועים בציבור? הסכם ממון הוא אחד ההסכמים החשובים ביותר עבור בני זוג, בין אם אלה בני זוג נשואים ובין אם

קרא עוד »
עו”ד משפחה בתל אביב

דיני משפחה חלוקת רכוש

נמצאים בתהליך גירושין או פרידה כידועים בציבור? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! כל הנושא של דיני משפחה חלוקת רכוש דורש במקרים רבים תהליך גישור וניסוח

קרא עוד »
Call Now Button