מאמרים

זכויות המשפחה הלהט”בית

צריכים ייעוץ משפטי מקצועי בנוגע לזכויות המשפחה הגאה?

זכויות המשפחה הלהט”בית נפרסים על פני מספר גדול של עתירות למוסד לביטוח לאומי ועתירות לבג”צ. מכיוון שישנם סוגיות רבות בנוגע למשפחה הלהט”בית בפרט ולגבי מבנה המשפחה בישראל בכלל, ייעוץ משפטי של משרד עורכי דין מקצועי יכול לסייע לכם בכל היבט משפטי הקשור למשפחה שלכם. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מתמחים בייצוג משפטי של חברי הקהילה הלהט”בית בישראל כזוגות כיחידים ובכל נושא משפטי הרלוונטי אליהם. צוות עורכי הדין שלנו מנהל מאות תיקים משפטיים בכל שנה הנוגעים לקהילה הלהט”בית ומסייע בייעוץ משפטי ברמה הגבוהה ביותר.

ייעוץ וליווי משפטי מעו”ד הטובים ביותר

מכיוון שמוסד הנישואים בישראל לא מקבל את זוגות חד מיניים כנשואים בפועל, ישנם זכויות אשר אינן קבועות בחוק וחלקן מגיעות מתוך צו פסיקתי המגיע מתוך פסקי דין אשר נקבעו בעבר. אם אתם מחפשים עו”ד לזכויות הלהט”ב בהרצליה, כפר סבא והסביבה, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מציעים לכם להתייעץ איתנו על מנת להכיר את הזכויות המגיעות לכם על פי הצו הפסיקתי. עו”ד לזכויות הלהט”ב בהרצליה ובאזור השרון יגיע עד אליכם לפגישה ויבנה עבורכם תוכנית עבודה מותאמת למקרה שלכם ולצרכים המשפטיים שלכם.

הכרת הזכויות המגיעות לכם כמשפחה

אם אתם נמצאים בתהליכי גירושים, פונדקאות, אימוץ ילדים וכל תהליך הדורש ייעוץ משפטי, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר יכולים להציע לכם עו”ד לזכויות הלהט”ב בחולון, יהוד ואיזור המרכז שיגיע אליכם לליווי משפטי לאורך כל התהליך. עו”ד לזכויות הלהט”ב בחולון יסייע לכם בכל התהליך המשפטי ויכין אתכם לדיונים בבית המשפט במקרה הצורך. בנוסף לכך, תוכלו לעבור גם תהליך גישור במקרה ואתם נדרשים או ניסוח של הסכמי ממון בדומה להסכמי ממון לידועים בציבור.

קביעת פגישה לייעוץ משפטי

החלטתם לפנות לעו”ד לזכויות הלהט”ב ביהוד, חולון ואיזור המרכז? רוצים לקבל ייעוץ משפטי מקצועי? אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר נשמח לסייע לכם בכל תהליך משפטי בו אתם נמצאים. שירותי עו”ד לזכויות הלהט”ב ביהוד ואיזור חולון של המשרד שלנו הם המקצועיים ביותר שתוכלו למצוא. הצוות שלנו מביא איתו ניסיון רב של ניהול מאות תיקים משפטיים למשפחות גאות. אנחנו יכולים לספק לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר של עו”ד לזכויות הלהט”ב בכפר סבא, הרצליה ואיזור השרון והכל במחירים הוגנים ומותאמים לצרכים שלכם. הצוות שלנו מספק שירות לעו”ד לזכויות הלהט”ב בכפר סבא, הוד השרון והרצליה ויכול לצרף אתכם למאגר הלקוחות המרוצים שלנו.

עורך דין מקצועי לזכויות המשפחה הלהט”בית

הדרישה לזכויות המשפחה הלהט”בית נמצאת בתהליך שעדיין לא ניתן לראות את סופו. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מסייעים לכל המשפחות הגאות לצלוח אתגרים משפטיים גם כאשר אין חוק מאחורי כל בעיה משפטית. התקשרו אלינו עכשיו ונסייע לכם בשמחה.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עו"ד לסכסוכי ירושה

עו”ד לסכסוכי ירושה

אדם הקרוב אליכם נפטר? נמצאים בסכסוך משפחתי על ירושה? נושא הירושה והצוואות אילו נושאים רגישים ביותר המביאים לעיתים לסכסוכים משפחתיים מרים וקשים. בני משפחה אשר

קרא עוד »
הליך פשיטת רגל

פשיטת רגל וחדלות פירעון

נמצאים בתהליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי?  פשיטת רגל וחדלות פירעון הוא תהליך לא פשוט רגשית וכמובן כלכלית והוא יכול להשפיע בצורה משמעותית על השיגרה

קרא עוד »
Call Now Button