מאמרים

דיני משפחה

דיני משפחה – מהם והאם אני צריך סיוע

אחד הנושאים הכי שכיחים בבתי המשפט הוא תחום דיני המשפחה. כבר תוכלו להבין שמדובר בנושאים שעלולים להיות מאד רגישים, במיוחד בגלל הקשר בסכסוכים עם האנשים שצריכים להיות הכי קרובים ויקרים לנו. בדיוק מסיבה זו, יהיה לנו קשה להתנהל באופן משפטי ולכן עו”ד המתמחה בדיני משפחה הוא הכרחי על מנת שנוכל למנוע הליכים משפטיים כואבים, בהם מעורבים ילדים.

מהם תחומי דיני משפחה

במסגרת זו ישנם תחומים בסיסיים ובירוקרטיים, וחלקם יותר רגישים ומהווים נושאי תביעה שכיחים:

נישואין וגירושין
בתחום זה חשוב להבין שלא בהכרח מדובר במקרי קיצון. טרם החתונה, נראה כי רבים מהזוגות בארץ מבקשים לחתום על הסכם ממון, זוגות חד מיניים מבקשים לדעת זכויותיהם וכדומה. עבור אלו צריך סיוע עורך דין להבנת החוק ולהכנת ההסכם.
מהצד השני, נראה אחוז גבוה של גירושים בארץ, ובהתאם לכך, לא בהכרח כל הליך גירושין הוא קשה ומוביל לתביעה. מדובר בהליך בירוקרטי בו מחולק הרכוש שלנו, ובמסגרתו צריך לחתום על מסמכים רלוונטיים. לצערנו כמובן יכולים להיות לא מעט אי הסכמות בנושא שיכולים להוביל לתביעות.

ירושה וצוואות
רבים הם האנשים המבקשים להעלות לכתב ובאופן חוקי את חלוקת הרכוש שלהם טרם לכתם. על מנת שצוואות אלו יהיו חוקיות ויוכרו לאחר מותם, חשוב לקבל סיוע בכתיבתם ואישורם על יד עורך דין המתמחה בכך. כמו כן, ישנם לא מעט מקרים בהם יש ערעורים על אמיתות הצוואה, או חוק הירושה, ולכן יש צורך בסיוע משפטי.

מזונות ומשמורת
במקרים בהם יש גירושים או פרידת הורים, חשוב לדאוג לרווחת הילדים. נרצה לדאוג שלא יהיו הליכים משפטיים וסכסוכים בין ההורים, על מנת לא להכאיב לילדינו ונרצה לבצע את חלוקת המשמרות וקביעת מחיר המזונות באופן מכבד וחוקי.

מי יכול לסייע לי בהליכים

כפי שציינו עלינו להעסיק עו”ד המתמחה בדיני משפחה והיא כמובן עו”ד ליאורן עמר, המתמחה בתחום יישוב סכסוכים ויכולה להבטיח כי תעשה את כל אשר ביכולתה המקצועית לעבור אתכם הליך חוקי, הוגן שיטיב עמכם.

לסיכום

תחום דיני משפחה הוא נרחב ואינו בהכרח מוביל לבתי המשפט. על מנת שנוודא הליך הוגן וקל יותר, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי מעו”ד המתמחה בכל דיני המשפחה ויוכל לתת לנו ליווי מקצועי ואמפתי.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

דיני משפחה עורך דין

איך עורך דין לדיני משפחה יכול לעזור לכם? דיני משפחה נוגעים לנושאים רבים אשר כל אדם בישראל נדרש להתעסק בהם בשלב מסוים בחייו. דיני המשפחה

קרא עוד »
הוצאה לפועל תל אביב

פשיטת רגל הוצאה לפועל

הכול על פשיטת רגל הוצאה לפועל הליך פשיטת רגל הוצאה לפועל הינו הליך שיקומי. במסגרת ההליך החייב צריך לפנות לבית המשפט על מנת, שזה יכיר באי

קרא עוד »
חובות - מדידת מטבעות

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון ושיקום כלכלי
עם כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ח-2018, בוטלו פקודות מנדטוריות מיושנות, לא מעודכנות שאינן תואמות את התקופה בת ימינו, ופוגעת בחייבים, בנושים ובמשק הישראלי כולו.
חוק חדלות פירעון הינו מהפכה של ממש ומטרתו הצבת ערך השיקום כערך עליון הן לגבי יחידים והן לגבי תאגידים. החוק מסדיר את כל היבטי חדלות פירעון של יחידים ושל תאגידים – מהסדרי חוב, הליכי הבראה ושיקום כלכלי, בפירוק של תאגיד וחיסול פעילותו.

קרא עוד »
Call Now Button