מאמרים

דיני משפחה עורך דין

איך עורך דין לדיני משפחה יכול לעזור לכם?

דיני משפחה נוגעים לנושאים רבים אשר כל אדם בישראל נדרש להתעסק בהם בשלב מסוים בחייו. דיני המשפחה מתייחסים למעמד האישי של כל אחד ולחוקים משפטיים בתתי תחומים כמו גירושין, צוואות וירושות והורות. בחיפוש אחר ליווי משפטי לדיני משפחה עורך דין הוא הכתובת שלכם והוא יכול ללוות אתכם בכל תהליך משפטי הנדרש לכם. זהו אחד התחומים המשפטיים בישראל המורכבים ביותר מכיוון שרוב הנושאים נוגעים גם להיבט רגשי ונפשי והחלטות רבות הנוגעות לדיני משפחה נקבעות מתוך צורך קיומי, כלכלי או רגשי ויכולות להוביל להגשת תביעות הדדיות.

סיוע משפטי מעו”ד מומחה לגירושין

בבתי המשפט לדיני משפחה בישראל תחום הגירושין הוא אחד התחומים העמוסים ביותר והוא כולל מאות פניות בכל שנה לניהול תהליך משפטי בנוגע לדמי מזונות וחלוקת זמני שהות. מכיוון שבתי המשפט לדיני משפחה בישראל עמוסים במאות תיקים חדשים, הדרך הטובה ביותר להתנהל בתהליך גירושין או בקביעה חדשה של דמי מזונות היא באמצעות גישור. כלי הגישור לתהליך גירושין או לניהול סכסוך בין זוגות גרושים הוא הכלי היעיל והמהיר ביותר לטיפול בבעיות הקשורות לדמי מזונות, זמני שהות וחלוקת רכוש. התהליך מתבצע במשרדו של המגשר דרך סדרת מפגשים קצרה של 3 עד 4 מפגשים סך הכל במטרה להגיע להסכם אשר ישרת את האינטרסים של 2 בני הזוג והילדים המשותפים שלהם.

למה לפנות לעו”ד לדיני משפחה?

עורך דין המתמחה בדיני משפחה הוא קודם כל איש מקצוע המביא איתו את כל הידע הנדרש לכם. בשונה מדיני נדל”ן ודינים משפטיים אחרים, תחום דיני משפחה נחשב לדינמי מאוד ויש צורך בהכרות מעמיקה של החוק ותקדימים משפטיים של השנים האחרונות. הידע של עורך הדין במקרה זה שווה לכם הרבה זמן וכסף ויכול לסייע לכם לפתור בעיות משפטיות מורכבות בתהליך יחסית קצר לעומת פנייה לערכאות משפטיות.

פנייה למשרד עו”ד מנוסה וותיק

בכדי לקבל את כל המידע הנדרש לכם בנוגע לדיני משפחה עורך דין ממשרד עורכי דין ליאורן עמר יסייע לכם בתהליך המשפטי שלכם ויכול לספק לכם ייצוג מקצועי בבית המשפט. בכל תהליך משפטי של דיני משפחה עורך דין יהיה המדריך והמלווה שלכם במטרה להביא לקידום האינטרסים שלכם כמה שיותר מהר.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עו”ד משפחה בתל אביב

דיני משפחה חלוקת רכוש

נמצאים בתהליך גירושין או פרידה כידועים בציבור? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! כל הנושא של דיני משפחה חלוקת רכוש דורש במקרים רבים תהליך גישור וניסוח

קרא עוד »
הורות של אבר ובן

צו הורות פסיקתי

מהו צו הורות פסיקתי? צו הורות פסיקתי משמעו הכרה בהורות של אדם מתוקף הקשר הזוגי בו הוא נמצא עם ההורה הגנטי של הילד, ללא צורך

קרא עוד »
Call Now Button