מאמרים

דיני משפחה ידוע בציבור

החלטתם לחיות כזוג ללא נישואין? רוצים סיוע משפטי?

ב-2 העשורים האחרונים ניתן לראות בישראל בני זוג רבים אשר בונים חיים משותפים ללא הגעה לרבנות לצורך נישואים. במקרים מסוימים הדבר מתרחש כאשר אין אפשרות מבחינת החוק בישראל להינשא כמו בני זוג או בנות זוג מאותו המין. תחום דיני משפחה ידוע בציבור הינו תחום דינמי ביחס לתחומי משפט אחרים ואם אתם צריכים סיוע משפטי, חשוב לפנות לעורך דין המתמחה בתחום ידועים בציבור ומכיר את כל התקדימים המשפטיים הרלוונטיים למקרה שלכם.

עורך דין ידועים בציבור ביהוד

מכיוון שאחוז הגירושים בישראל עולה כמעט בכל שנה, זוגות רבים רואים את מוסד הנישואין הקיים בישראל כבעייתי. ניתן לראות זאת בעיקר אצל בני זוג הנכנסים לפרק ב’ בחיים הזוגיים שלהם. אם נוסיף על כך עלייה בתוחלת החיים בני זוג רוצים לחיות עם פחות מגבלות ויותר מודעות לגבי הזוגיות שלהם לשנים הבאות. אם אתם גרים באזור יהוד, יש לכם אפשרות לפנות לעורך דין ידועים בציבור ביהוד והסביבה דרך האתר ולקבל ליווי משפטי מלא. באמצעות עורך הדין תוכלו גם לנסח הסכם חיים משותפים ולקבוע את כל ענייני הכספים שלכם במקרה של פרידה בצורה מסודרת בהסכם אחד.

עורך דין ידועים בציבור בחולון

גרים באזור חולון? זקוקים לייעוץ משפטי בנוגע לידועים בציבור? ההחלטה לנהל משק בית משותף ללא נישואים מגיעה עם יתרונות וחסרונות וחשוב להכיר אותם. יש להתייחס גם לנושאים כלכלים כמו נכס הרשום על שמכם או החלטה לרכוש נכס ביחד. באמצעות ליווי מקצועי ואמין של עורך דין ידועים בציבור בחולון, תוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לכם ולקחת החלטות מושכלות שיסייעו לכם לקדם כל נושא משפטי. בנוסף לכך, תוכלו לקבל ייצוג משפטי בבית המשפט לדיני משפחה ובניית קו הגנה או תביעה חזק ואמין למטרות שלכם במשפט.

עו”ד דיני משפחה ידוע בציבור

לקבלת פרטים נוספים על שירותי עורך דין לדיני משפחה ידוע בציבור, צרו קשר עם משרד עורכי דין ליאורן עמר המלווה מאות בני זוג ובנות זוג בכל שנה בתהליכים משפטיים הנוגעים לידועים בציבור ומסייע להם להגיע להסכמות חשובות באמצעות הסכם חיים משותפים המנוסח על ידי עורכי דין של המשרד.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

עורכת דין לקהילה הגאה

נמצאים במצב משפטי מסובך? זקוקים לסיוע משפטי בקהילה הגאה? עורכת דין לקהילה הגאה יכולה לסייע לכם בכל מצב משפטי בו אתם נמצאים. משרד עורכי דין

קרא עוד »
עו”ד משפחה בתל אביב

עו”ד משפחה בתל אביב

מחפשים עורך דין מקצועי לדיני משפחה? הגעתם מקום הנכון! תחום דיני המשפחה הוא אחד מתחומי המשפט הפעילים ביותר בישראל עם מאות תיקים משפטיים חדשים בכל

קרא עוד »
חובות - מדידת מטבעות

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון ושיקום כלכלי
עם כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ח-2018, בוטלו פקודות מנדטוריות מיושנות, לא מעודכנות שאינן תואמות את התקופה בת ימינו, ופוגעת בחייבים, בנושים ובמשק הישראלי כולו.
חוק חדלות פירעון הינו מהפכה של ממש ומטרתו הצבת ערך השיקום כערך עליון הן לגבי יחידים והן לגבי תאגידים. החוק מסדיר את כל היבטי חדלות פירעון של יחידים ושל תאגידים – מהסדרי חוב, הליכי הבראה ושיקום כלכלי, בפירוק של תאגיד וחיסול פעילותו.

קרא עוד »
עו”ד משפחה בתל אביב

דיני משפחה חלוקת רכוש

נמצאים בתהליך גירושין או פרידה כידועים בציבור? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי! כל הנושא של דיני משפחה חלוקת רכוש דורש במקרים רבים תהליך גישור וניסוח

קרא עוד »
עורך דין ירושות בתל אביב

עורך דין ירושות בתל אביב

גרים באזור ת”א וזקוקים לעו”ד בתחום הירושות? הגעתם למקום הנכון! עורך דין ירושות בתל אביב יכול לסייע לכם בתהליך הוצאת צו ירושה, במידה ואין צוואה

קרא עוד »
Call Now Button