מאמרים

דיני משפחה חלוקת רכוש

נמצאים בתהליך גירושין או פרידה כידועים בציבור? זה הזמן לפנות לייעוץ משפטי!

כל הנושא של דיני משפחה חלוקת רכוש דורש במקרים רבים תהליך גישור וניסוח הסכמי גירושין. זוגות נשואים המתכוונים להתגרש או זוגות חד מיניים וידועים בציבור, יכולים לקבל ליווי משפטי של עורך דין בכל תהליך הפרידה על מנת להביא לחלוקת הרכוש בצורה נכונה ומותאמת לצרכים של בני הזוג. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מנהלים מאות תיקים משפטיים בתהליכי גירושים ומסייעים ללקוחותינו בתהליך חלוקת הרכוש, הכולל כספים, ירושות, נכסי נדל”ן, תכשיטים ורהיטים יקרי ערך. הצוות שלנו מורכב מעורכי הדין הטובים ביותר בתחום דיני המשפחה היכולים לסייע לכם בכל היבט משפטי.

להגיע להסכמות ברורות בתהליך הגירושים

הסכמה על חלוקת רכוש היא אינה מובנית מאליה ויכולה להגביר סכסוך בין בני זוג הנמצאים בתהליך פרידה או גירושין. במידה ואין הסכם ממון חתום, החלוקה צריכה להיות שווה ובשווה בתנאים מסויימים. למעשה, לא כל הרכוש ידרש לחלוקה שווה וישנם תנאים לשמירת הרכוש אצלכם על פי השייכות שלו לפני הפיכתם לזוג נשוי או ידועים בציבור.  אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מספקים שירותיים מקצועיים של עורך דין הסדרי רכוש בתל אביב ואיזור המרכז. עם כל הכלים המשפטיים העדכניים ביותר. המשרד שלנו יכול לספק לכם עורך דין הסדרי רכוש בתל אביב והסביבה המכיר את תחום דיני המשפחה לעומק.

גישור בעת תהליך הגירושין למטרת חלוקת רכוש

הנושא הכלכלי בכל תהליך פרידה או תהליך גירושין הוא מהותי עבור העתיד של 2 בני הזוג היוצאים לדרך חדשה. אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מאמינים כי במקרים מסויימים יש צורך בגישור מקצועי על מנת להגיע להסכמות שיהווה בסיס לחלוקת כל הרכוש בין בני הזוג. השירות שלנו של עורך דין הסדרי רכוש ברחובות, רמת גן ותל אביב, יכול לסייע לכם לסגור את הנושא הכלכלי בתהליך המהיר ביותר. תהליך גישור של עורך דין הסדרי רכוש ברחובות, תל אביב או רמת גן, יכול למנוע מכם להגיע לתביעות הדדיות ולדחיית ההסכמות לתקופה של חודשים ואף שנים.

פנייה למשרד עורכי דין מהטובים בארץ

אם כבר החלטתם לפנות לעורך דין הסדרי רכוש ברמת גן, תל אביב או בת ים, אנחנו במשרד עורכי דין ליאורן עמר מציעים לכם לתאם איתנו פגישה ביום ובשעה הנוחים לכם ביותר. עורך דין הסדרי רכוש ברמת גן יכול לספק את כל הכלים המשפטיים הטובים ביותר על מנת להתמודד עם חלוקת רכוש מורכבת, כאשר יש מספר נכסים, כספים או כספים הנמצאים בכמה מקומות שונים. הצוות שלנו כולל עורך דין הסדרי רכוש בת ים, תל אביב, רמת גן ורחובות עם הניסיון הרב ביותר שתוכלו למצוא. לקביעת פגישה עם עורך דין הסדרי רכוש בת ים, תל אביב או רמת גן, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר עם הצוות שלנו.

עו”ד מומחים לדיני משפחה חלוקת רכוש

רוצים להיפגש עם מומחים לדיני משפחה חלוקת רכוש? מעוניינים להשאיר את נושא חלוקת הרכוש מאחוריכם? זה הזמן ליצור איתנו קשר דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר, או לחילופין למלא את טופס רישום הפרטים המופיע כאן באתר.

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

חובות - מדידת מטבעות

חדלות פירעון ושיקום כלכלי

חדלות פירעון ושיקום כלכלי
עם כניסתו לתוקף של חוק חדלות פירעון ושיקום כלכלי, התשע”ח-2018, בוטלו פקודות מנדטוריות מיושנות, לא מעודכנות שאינן תואמות את התקופה בת ימינו, ופוגעת בחייבים, בנושים ובמשק הישראלי כולו.
חוק חדלות פירעון הינו מהפכה של ממש ומטרתו הצבת ערך השיקום כערך עליון הן לגבי יחידים והן לגבי תאגידים. החוק מסדיר את כל היבטי חדלות פירעון של יחידים ושל תאגידים – מהסדרי חוב, הליכי הבראה ושיקום כלכלי, בפירוק של תאגיד וחיסול פעילותו.

קרא עוד »

דיני משפחה חוק מזונות

זקוקים לסיוע משפטי בנושא מזונות? גובה דמי המזונות נקבע על פי רמת החיים של הילדים המשותפים שלכם במטרה לשמר את הקיים לאחר פירוק התא המשפחתי.

קרא עוד »
עו”ד משפחה בתל אביב

עו”ד משפחה בתל אביב

מחפשים עורך דין מקצועי לדיני משפחה? הגעתם מקום הנכון! תחום דיני המשפחה הוא אחד מתחומי המשפט הפעילים ביותר בישראל עם מאות תיקים משפטיים חדשים בכל

קרא עוד »
Call Now Button