מאמרים

דיני משפחה וירושה

דיני משפחה וירושה – מהם

אחד מהתחומים הכי נפוצים במערכת המשפטית בארץ הוא תחום דיני משפחה וירושה. בעצם, כל דבר הקשור למשפחות, וקשרים קרובים מאין אלו, הוא תמיד עניין רגיש ולעיתים לא פשוט כלל. לכן, מערכת החוק במדינה דואגת לחוקק חוקים בהירים ככל הניתן על מנת להסדיר את תחום דיני משפחה וירושה, ועל מנת לחסוך להפוך הליך זה לפשוט כלל הניתן. אבל, האופציה הטובה ביותר למעננו, לצד החוק, היא כמובן היעזרות בעו”ד לדיני משפחה. 

מיהו עורך דין דיני משפחה

עורך דין דיני משפחה ביהוד, כפר סבא וכמובן בכל ערי הארץ, הוא עו”ד המתמחה בכל הקשור לחוקים שעניינים הוא בתחום המשפחה. מדובר בנושאים רחבים מאד ובעיקר מסובכים, לכן עו”ד מומחה באמת יידע כיצד לייצג אתכם בסכסוכים לא פשוטים וכמובן חשוב שיידע לגלות אמפתיה והבנה לאורך כל ההליך.

באילו תחומים הוא עובד

עורך דין דיני משפחה ביהוד ובכל הארץ יעניק לכם סיוע בתחום דיני משפחה וירושה, אשר כוללים: הסכמי ממון, גירושים, צוואות, דיני משפחה בתחום נישואים חד מיניים, משמורת ילדים ועוד.

כפי שניתן לראות סכסוכים במסגרות אלו יכולים להיות כאובים, בעיקר כי הם מתנהלים מול אנשים שאנחנו מחשיבים כמשפחה, בין אם נבחר בכך או לא. לכן, בקיאות מרבית בחוק היא הכרחית. 

איפה ניתן לקבל סיוע

עורך דין דיני משפחה בכפר סבא, כמו גם עורך דין דיני משפחה בנס ציונה וערים נוספות, נוכל למצוא במסגרת משרדה של עו”ד ליאורן עמר. עו”ד עמר פועלת בתחום דיני משפחה וירושה מזה שנים ומתמחה בסיוע בתחומי ירושה, גירושין ואפילו בתחום סיוע לזוגות חד מיניים. לצד הבקיאות בתחום זה, היא ומשרדה מספקים אוזן קשבת וכתף תומכת במהלך התהליך הקשה במטרה להפוך אותו למעט יותר נסבל.

כאמור, במסגרת משרדה, ניתן למצוא סיוע עורך דין דיני משפחה בכפר סבא, סיוע עורך דין דיני משפחה בנס ציונה ואפילו, עורך דין דיני משפחה בנתניה. משמע, לא משנה איפה אנחנו בארץ, נוכל לפנות אליהם בכל שאלה ובקשה לעזרה.

לסיכום

סיוע עורך דין דיני משפחה בנתניה ובכל הארץ נוכל לקבל במשרדה של עו”ד עמר. דיני משפחה הוא תחום חשוב, אך לעיתים מסובך וקשה מנשוא. לכן, חשוב להיעזר במומחים אמפתיים ומקצועיים. 

תחומי התמחות

ליווי מקצועי לאורך כל הדרך

אדם מבוגר חותם על צוואה

ביטול עיקולים והגבלות

מה חשוב לדעת על ביטול עיקולים והגבלות הליך ביטול עיקולים והגבלות מיועד לאנשים פרטיים או בעלים של עסק המוגדר כעוסק מורשה. ביטול עיקולים והגבלות מיועד

קרא עוד »
הליך פשיטת רגל

פשיטת רגל וחדלות פירעון

נמצאים בתהליך של חדלות פירעון ושיקום כלכלי?  פשיטת רגל וחדלות פירעון הוא תהליך לא פשוט רגשית וכמובן כלכלית והוא יכול להשפיע בצורה משמעותית על השיגרה

קרא עוד »
זוג עצוב אחרי אלימות במשפחה

אלימות במשפחה

אלימות במשפחה הינה עבירה פלילית ותופעה מורכבת שאינה יורדת מסדר היום הישראלי.
בני המשפחה הקבועים בסעיף 1(2) לחוק בתי המשפט לענייני משפחה, התשנ”ה-1995

קרא עוד »

פשיטת רגל בהליך גירושין

נמצאים בפשיטת רגל בהליך גירושין? יש לנו את הפתרון בשבילכם! משרד עורכי דין ליאורן עמר מלווה אבות ואמהות גרושים הנמצאים בהליכי חדלות פרעון ושיקום כלכלי

קרא עוד »
Call Now Button